icoKal
icoKal

Dovolená Rakousko

Rakousko je země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. 62 % území tvoří Alpy. Mezi nejoblíbenější cíle patří historická města Vídeň a Salzburg, a řada světově známých alpských  horských středisek, jakými jsou Innsbruck, Solná komora nebo Zell am See. Dalšími magnety na turisty jsou bezesporu termální lázně s originálně pojatými areály, pestrá rakouská gastronomie a vynikající vína. Rakousko to jsou také bohaté sbírky umění, výstavy, vyhlášené festivaly, barvitý folklór a četné stavnosti po celý rok od jara a Velikonoc až po advent.

Ať navštívíte jakékoliv místo v létě či zimě, všude o vás bude dobře postaráno. Od turistického a cyklistického značení upravených cest, přes vybavenost zimních i letních středisek, až po kulturní a lázeňské programy v nepřeberném množství hotelů a rodinných penzionů.

Rakouská zimní střediska se nacházejí v nadmořských výškách od 550 do téměř 3.500 metrů nad mořskou hladinou a za ceny odpovídající perfektní kvalitě poskytovaných služeb nabízejí svým hostům kompletní servis pro dokonalý prožitek dovolené. Jen pár kilometrů od našich hranic si můžete vychutnat úžasné chvíle, kdykoliv se vám bude chtít.

Náš tip: hotel Heiligenblut ve stejnojmenné obci nedaleko Grossglockner (Korutany). 

Skrýt popis

Lokality Rakousko

  Hunguest Hotel Heiligenblut, Korutany, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
5 800 Kč
cena od:
PERLA RAKOUSKÝCH ALP. Romantika uprostřed úchvatné scenérie národního parku Vysoké Taury pod nejvyšším vrcholem Rakouska. Stylové a hezké ubytování ve zrekonstruovaném hotelu s wellness a saunami, bazénem a dětským bazénem.
  Ortners Eschenhof, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
10 640 Kč
cena od:
Rodinný hotel v krásném atraktivním prostředí uprostřed pohádkově krásně alpské scenérie. Poblíž největšího rakouského akvaparku a termálních lázní. Záruka spokojenosti v každé roční době.
  Hotel Ortners Eschenhof, Rakousko, Zimní dovolená s CK Geovita
9 530 Kč
cena od:
Rodinný hotel v centru lyžařského střediska centru Bad Kleinkirchheim. Umístěn v krásném atraktivním prostředí poblíž největšího rakouského akvaparku a termálních lázní. Záruka spokojenosti v každé roční době.
  Landhotel Post, Heiligenblut, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
5 200 Kč
cena od:
Nádherný horský hotel s wellness centrem přímo u sjezdovky. Fantastická lyžařská zábava na 55 km perfektně upravených sjezdovkách s okouzlujícími výhledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Výborná kuchyně.
Facebook