icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Korutany

Pobytová místa Korutany - Rakousko

  Hunguest Hotel Heiligenblut, Korutany, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
5 800 Kč
cena od:
PERLA RAKOUSKÝCH ALP. Romantika uprostřed úchvatné scenérie národního parku Vysoké Taury pod nejvyšším vrcholem Rakouska. Stylové a hezké ubytování v hotelu s wellness a dvěma saunami, bazénem a dětským bazénem. vynikající kuchyně.
  ©Falkensteiner Hotel Sonnenalpe****, Nassfeld, Rakousko: Dovolená s CK Geovita
8 350 Kč
cena od:
Stylový rodinný hotel se nachází v rakouských Korutanech v lyžařském a turistickém ráji Nassfeldu ve výšce 1 500 metrů nad mořem. Díky kvalitní službám, výbornému zázemí s vodním a wellness světem je tento hotel tou správnou volbou pro aktivní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi.
  Alpenlandhof, Korutany, Bad Kleinkirchheim, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
1 858 Kč
cena od:
Apartmanový komplex Alpenlandhof je ideální destinaci pro milovníky lyžování, horské turistiky a zároveň relaxace v termálních lázních. Nachází se pouhých 100 metrů od vyhlášených lázní Svaté Kateřiny a 200 metrů od lyžařského střediska.
  Hotel Ortners Eschenhof, Rakousko, Zimní dovolená s CK Geovita
9 530 Kč
cena od:
Rodinný hotel v centru lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Umístěn v krásném atraktivním prostředí poblíž největšího rakouského akvaparku a termálních lázní.Najdete zde více jak 100km sjezdovek. Záruka spokojenosti v každé roční době.
  Landhotel Post, Heiligenblut, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
5 200 Kč
cena od:
Nádherný horský hotel s wellness centrem přímo u sjezdovky. Fantastická lyžařská zábava na 55 km perfektně upravených sjezdovkách s okouzlujícími výhledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Výborná kuchyně.
  ©Falkensteiner Hotel Carinzia****, Tröpolach, Hermagor/Nassfeld, Rakousko: Dovolená s CK Geovita
16 650 Kč
cena od:
Oblíbený Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** má výbornou polohu přímo u dolní stanice lanovky Millenium Express. Wellness a vodní svět, vynikající alpsko-jadranská kuchyně a rozsáhlý program aktivit jsou ty hlavní benefity, proč strávit dovolenou po celý rok právě zde.
  hotel Franz Ferdinand Mountain Resort, Tröpolach, Korutany, Rakousko: Dovolená s CK Geovita
4 455 Kč
cena od:
Nově zrekonstruovaný hotel Franz Ferdinand Mountain Resort se nachází ve městě Tröpolach u nástupní stanice lanovky Millenium Express. Moderní a stylový hotel je ideálním místem pro všechny milovníky aktivní dovolené. Lyžaři a běžkaři ocení výbornou lokalitu.
Facebook