icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Korutany

Pobytová místa Korutany - Rakousko

Zobrazit mapu
  Hunguest Hotel Heiligenblut, Korutany, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
 
od 5 140 Kč
PERLA RAKOUSKÝCH ALP. Romantika uprostřed úchvatné scenérie národního parku Vysoké Taury pod nejvyšším vrcholem Rakouska. Stylové a hezké ubytování v hotelu s wellness a dvěma saunami, bazénem a dětským bazénem. vynikající kuchyně.
  ©Falkensteiner Hotel Sonnenalpe****, Nassfeld, Rakousko: Dovolená s CK Geovita
 
od 8 350 Kč
Stylový rodinný hotel se nachází v rakouských Korutanech v lyžařském a turistickém ráji Nassfeldu ve výšce 1 500 metrů nad mořem. Díky kvalitní službám, výbornému zázemí s vodním a wellness světem je tento hotel tou správnou volbou pro aktivní dovolenou nejen pro rodiny s dětmi.
  Franz Ferdinand mountain resort, Nassfeld, Tröpolach. Dovolená v Rakousku s CK Geovita.
sleva až  1 703 Kč
od 4 455 Kč
Zrekonstruovaný design hotel Franz Ferdinand Mountain Resort se nachází v obci Tröpolach pod Nassfeldem u nástupní stanice lanovky Millenium Express. Moderní hotel v industriálním designu je ideálním místem pro všechny milovníky aktivní dovolené. Výborná lokalita a kuchyně jsou nepřekonatelné. Rodiny s dětmi ocení velké prostory, dětský koutek a lezeckou zeď. Dospělí pak bar i prostorné společenské prostory.
  Alpenlandhof, Korutany, Bad Kleinkirchheim, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
 
od 3 385 Kč
Apartmány Alpenlandhof jsou ideální destinaci pro milovníky aktivní dovolené - horské turistiky, lyžování, cyklistiky a zároveň relaxace v termálních lázních. Nachází se pouhých 100 metrů od vyhlášených lázní Svaté Kateřiny a 300 metrů od stanice sedačky. Dojezd od ubytování k sedačce i zpět na lyžích je možný (při dostatku sněhu). V místě lze využít i skibus. Více jak 100 km sjezdovek. CENY jsou za APARTMÁN.
  Ortners Eschenhof, Bad Kleinkirchheim, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
 
od 8 220 Kč
Rodinný hotel v krásném atraktivním prostředí uprostřed pohádkově krásné alpské scenérie. Poblíž akvaparku a termálních lázní St Kathrein, 100 m od sedačkové lanovky. Pobyt v tomto místě je záruka spokojenosti v každé roční době.
  Hotel Ortners Eschenhof, Rakousko, Zimní dovolená s CK Geovita
sleva až  950 Kč
od 9 750 Kč
Rodinný hotel v centru lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Umístěn v krásném atraktivním prostředí poblíž největšího rakouského akvaparku a termálních lázní.Najdete zde více jak 100km sjezdovek. Záruka spokojenosti v každé roční době.
  Landhotel Post, Heiligenblut, Rakousko, Dovolená s CK Geovita
 
od 5 200 Kč
Nádherný horský hotel s wellness centrem přímo u sjezdovky. Fantastická lyžařská zábava na 55 km perfektně upravených sjezdovkách s okouzlujícími výhledy na nejvyšší horu Rakouska Grossglockner. Výborná kuchyně.
  ©Falkensteiner Hotel Carinzia****, Tröpolach, Hermagor/Nassfeld, Rakousko: Dovolená s CK Geovita
 
od 16 650 Kč
Oblíbený Falkensteiner Hotel & Spa Carinzia **** má výbornou polohu přímo u dolní stanice lanovky Millenium Express. Wellness a vodní svět, vynikající alpsko-jadranská kuchyně a rozsáhlý program aktivit jsou ty hlavní benefity, proč strávit dovolenou po celý rok právě zde.
Facebook