Bad Kleinkirchheim, malebné městečko v srdci Korutan, se rozprostírá v blízkosti jezera Millstätter See a je obklopeno uklidňujícími vrcholy Národního parku Nockberge. Nabízí ideální kombinaci aktivního odpočinku a relaxace v termálních lázních, čímž si získalo srdce mnoha turistů. Již v roce 1974 Bad Kleinkirchheim jako první v Rakousku získalo certifikát "Alpský wellness", čímž potvrdilo svůj závazek k zdravému životnímu stylu. Město proslulo svými dvěma termálními lázněmi, Römerbad a St. Kathrein, které nabízí širokou škálu blahodárných procedur a bazénů s termální vodou. Ať už toužíte po relaxaci v sauně, vířivce nebo masáži, v Bad Kleinkirchheimu si každý najde to své. Celodenní vstupné do termálních lázní Römerbad se pohybuje mezi 20 a 30 EUR. Vstupné do dalších atrakcí a ceny ubytování se liší v závislosti na sezóně a typu zvoleného ubytování. Pro více informací o cenách a dostupnosti navštivte oficiální turistické stránky Bad Kleinkirchheim: https://www.badkleinkirchheim.com/en/.

Okolí Bad Kleinkirchheimu je protkáno hustou sítí turistických stezek a cyklostezek, které vedou malebnou krajinou Národního parku Nockberge. Díky ideální nadmořské výšce od 1 100 m n. m. a jižní poloze na úpatí alpského hlavního hřebene se tu můžete těšit na slunečné počasí a úchvatné panoramatické výhledy. Na své si přijdou milovníci pěší turistiky, cyklistiky, horské kola i rodiny s dětmi.

Bad Kleinkirchheim nabízí mnohem více než jen lázně a lyžování. V městečku a jeho okolí naleznete širokou škálu aktivit pro volný čas, včetně upravených stezek, golfových hříšť, horských alpských silnic, muzeí a kulturních památek, malebných jezer a tajemných hradů. V létě se v Bad Kleinkirchheimu koná řada festivalů a akcí, které zpestří váš pobyt. Během pobytu nezapomeňte ochutnat místní speciality, jako jsou Kärntner Nudeln (korutanské nudle) a Kärntner Reindling (sladký chléb s rozinkami a ořechy).

 

Alpenlandhof

Alpenlandhof

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 11 890 Kč za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, aktivity, parkování, sportoviště ...

Apartmány Alpenlandhof jsou ideální destinaci pro milovníky aktivní dovolené - horské turistiky, lyžování, cyklistiky a zároveň relaxace v termálních lázních. Nachází se pouhých 100 metrů od vyhlášených lázní Svaté Kateřiny a 300 metrů od stanice sedačky. Dojezd od ubytování k sedačce i zpět na lyžích je možný (při dostatku sněhu). V místě lze využít i skibus. Více jak 100 km sjezdovek. CENY jsou za APARTMÁN.

Rakousko / Korutany / Bad Kleinkirchheim

Ortners Eschenhof - Alpine Slowness

Od 23 400 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, ...

Rodinný hotel v centru lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim. Umístěn v krásném atraktivním prostředí poblíž největšího rakouského akvaparku a termálních lázní.Najdete zde více jak 100km sjezdovek. Záruka spokojenosti v každé roční době.

Rakousko / Korutany / Bad Kleinkirchheim

Možnost on-line platby
Hotel Kolmhof

Cena zahrnuje: polopenze, ...

Rodinný Hotel Kolmhof **** se nachází v lyžařském středisku Bad Kleinkirchheim v Korutanech. Díky své poloze v centru obce a nádhernému panoramatu na pohoří Nockberge zažijete nezapomenutelnou dovolenou v každém ročním období.

Rakousko / Korutany / Bad Kleinkirchheim

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.