Romantické pobyty

  Lázeňský hotel Rubín, Lázně Dudince, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
 
od 3 860 Kč
Elegantní hotel s dlouhou lázeňskou tradicí leží v malebném parku. Lázeňští hosté zde najdou vše pod jednou střechou. Součástí je vnitřní a venkovní bazén, wellness centrum, thajské relaxační centrum, zubní ambulance, kosmetické a kadeřnické studio a široká nabídka tradičních i alternativních lázeňských procedur.
  Hotel Therma, Dunajská Streda, Slovensko, Wellness dovolená, CK Geovita
 
od 3 150 Kč
Výjimečný wellness hotel s vlastními japonskými lázněmi, bazény, luxusním prostředím, reprezentativními interiéry a krásnou japonskou zahradou. Hotel se nachází poblíž oblíbeného vodního parku Thermal Park.
  Wellness hotel Patince, CK Geovita s.r.o.
sleva až  497 Kč
od 3 050 Kč
Wellness hotel Patince**** je nádherným místem pro trávení prodloužených víkendů i týdenních pobytů. Vyzkoušejte blahodárné účinky termální vody, bazénový komplex, špičkové wellness, svět saun a nespočet aktivit pro děti i dospělé. NÁŠ TIP!
  exterier noblesního Grandhotelu Smokovec
 
od
Grandhotel Starý Smokovec je dominantou nejstarší tatranské osady Starý Smokovec. Patří mezi luxusní hotely, ve kterém dominuje romantika minulého století s vyjádřením současného životního stylu a nabízí nezapomenutelný zážitek při pobytu v Tatrách.
  Wellness Hotel Borovica, Štrbské Pleso, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
 
od 6 590 Kč
Wellness Hotel Borovica patří mezi nejlepší wellness hotely na Slovensku. Leží v překrásném prostředí Vysokých Tater ve vyhledávaném turistickém rezortu Štrbské Pleso. Nabízí špičkovou úroveň ubytování, prostorné wellness centrum, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou škálu volnočasových aktivit a ideální polohu pro provozování turistiky a sportu v každém ročním období
  Parkhotel na Baračke, Trenčianské Teplice, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
 
od 3 280 Kč
Parkhotel Na Baračke je menší komfortní hotel ležící na okraji lázeňského parku v městě Trenčianské Teplice. Příjemným prostředím a rodinnou atmosférou uspokojí i náročnější klienty.
  Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  2 485 Kč
od 4 340 Kč
Hotel Aphrodite**** leží v oblíbených slovenských lázních Rajecké Teplice a vyniká svou impozantní antickou architekturou, širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur, skvělým vodním a saunovým světem a vysokou úrovní služeb. Malebné okolí a výjimečná lázeňská atmosféra přispívá k celkové pohodě a regeneraci organizmu.
  Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  2 632 Kč
od 4 780 Kč
Hotel Aphrodite Palace **** leží v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Je krytou chodbou spojen s lázeňským domem Aphrodite a tvoří ucelené relaxační centrum. Hotel se může pochlubit impozantní architekturou, skvělou gastronomií, velmi vysokou úrovní služeb a fantastickým vodním a saunovým světem.
  Grand Hotel Bernardin, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  3 539 Kč
od 4 667 Kč
Grand Hotel Bernardin leží v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží přímo u soukromé pláže s barem. Nabízí luxus, eleganci a klid. Kouzelné prostředí, wellness centrum s bazény s ohřívanou mořskou vodou, panoramické výhledy a špičkové gurmánské zážitky zaručí dokonalou dovolenou.
  Horský hotel Excelsior, Horní Lomná, Česká republika: Dovolená s CK Geovita
 
od 2 100 Kč
NÁŠ BESKYDSKÝ TIP. Horský hotel je vynikající pro svou polohu, nabídku služeb, aktivit i polohu. Krásné prostředí s dobrými službami. Venkovní bazén a tenisové /multifunkční hřiště, grilovací kout s posezením. Pivní, vinné a vodíkové molekulární lázně.
  Wellness hotel Diana, Velké Losiny, Jeseníky, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
 
od 2 560 Kč
Velmi příjemný wellness hotel v Jeseníkách s širokou nabídkou relaxačních a wellness procedur i možností sportovní vyžití pro celou rodinu. Hotel je umístěn na okraji lesa v pohádkově krásné přírodě s nádherným výhledem do okolí.
  Wellness hotel Babylon, Liberec, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
sleva až  2 492 Kč
od 1 800 Kč
Wellness hotel Babylon je doslova rájem pro rodiny s dětmi a milovníky adrenalinu, zábavy a společenského vyžití. Nabízí komfortní ubytování, atraktivní prostředí, bohatou nabídku volnočasových aktivit a skvělou gastronomii.
Facebook