Lázně Nimnica leží mezi městy Púchov a Považská Bystrica v severozápadní části Slovenské republiky. Lázně jsou nejmladší slovenské lázně se zajímavou historií. Pyšní se titulem minerální perla Slovenska.

Lázeňská léčba je založena na účinkách minerální vody.

Indikace: • nemoci oběhového ústrojí, • nemoci zažívacího ústrojí, • nemoci z poruchy látkové přeměny a žláz s vnitřní sekrecí, • netuberkulózní nemoci dýchacích cest, • ženské nemoci, • onkologické nemoci, • nemoci z povolání

Samotné lázně sestávají z několika lázeňských domů rozmístěných v lázeňském lesoparku. Léčebné domy jsou situovány na výběžku vrchu Javorníky zasahující do vodní nádrže Přehrady mládeže a nabízejí na výběr několik druhů pobytů.

Proč Lázně Nimnica:

- nízké ceny

- dobrá dopravní dostupnost, nedaleko hranic s ČR

- nádherné přírodní prostředí v okolí

- možnost kombinace odpočinku, léčby a relaxu s turistikou, cykloturistikou nebo poznáváním historických památek

Lázeňský dům Balnea Grand

Lázeňský dům Balnea Grand se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí, na společné chodbě je k dispozici vybavená kuchyňka. Stravování je poskytováno formou samoobslužných bufetových stolů v jídelně lázeňského domu. K dispozici je zde výtah. V blízkém okolí můžete podniknout výlety do blízkých Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Lázeňský dům Caritas I

Lázeňský dům Caritas I se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu Klasik s balkonem nebo francouzským oknem poskytují maximální pohodlí. Stravování je poskytováno formou samoobslužných bufetových stolů v jídelně hlavního lázeňského domu Balnea Grand vzdáleném asi 70 metrů. K dispozici je zde výtah. V blízkém okolí můžete podniknout výlety do blízkých Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Lázeňský dům Caritas II

Lázeňský dům Caritas II se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica v okrese Púchov. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Caritas II je od hlavní budovy lázní Balnea Grand vzdálený přibližně 150 metrů. V této hlavní budově je poskytováno jak stravování formou samoobslužných bufetových stolů, tak i wellness procedury. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí. K dispozici je zde výtah. Lázně se nachází asi 14 km od Povážské Bystrice. V blízkém okolí můžete podniknout turistické výlety do Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Lázeňský dům Salvator

Lázeňský dům Salvator se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica v okrese Púchov. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Salvator je od hlavní budovy lázní Balnea Grand vzdálený přibližně 50 metrů. V této hlavní budově je poskytováno jak stravování formou samoobslužných bufetových stolů, tak i wellness procedury. Dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí. K dispozici je zde výtah. Lázně se nachází asi 14 km od Povážské Bystrice. V blízkém okolí můžete podniknout turistické výlety do Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.