icoKal
icoKal

Ubytování a zájezdy Mariborsko Pohorje

Ubytování Mariborsko Pohorje

  Habakuk Wellness Hotel, Maribor, Julské Alpy, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  3 340 Kč
od 7 380 Kč
Habakuk Wellness Hotel leží v klidném prostředí u lanovky patřící k největšímu slovinskému lyžařskému rezortu s nadprůměrným počtem slunečních dnů v roce. Hotel nabízí elegantní interiéry, klimatizované pokoje, prostorné wellness centrum s termálními bazény a venkovní bazény s krásnými výhledy na vrcholky Julských Alp.
  Hotel Arena, Mariborsko Pohorje, Maribor, Slovinské Alpy, Dovolená s CK Geovita
 
od 4 680 Kč
Hotel Arena ****  leží v malebném prostředí na úpatí největšího Slovinského lyžařského střediska Pohorje 50 metrů od nejbližšího vleku a 100 metrů od lanovky. Nabízí komfortní pokoje, wellness centrum se saunovým světem, fitness centrum, terasu s výhledem na jižní sjezdovku Snežního Stadionu, zasedací místnost pro 60 osob, restauraci, zimní zahradu a lobby bar.
  Wellness & Ski Hotel Bellevue, Maribor, Julské Alpy, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  2 800 Kč
od 5 730 Kč
Wellness & Ski Hotel Bellevue leží u největšího slovinského lyžařského rezortu Mariborsko Pohorje pyšnícího se nadprůměrným počtem slunečních dnů v roce a skvělými podmínkami pro provozování zimních i letních sportů. Hotel nabízí klimatizované pokoje, prostorné wellness centrum se saunovým světem, restauraci, bar, konferenční prostory a ideální polohu u lyžařského střediska.
NA NABÍDKY    NA ZAČÁTEK
Facebook