Osvěžte se v dalším slovinském lázeňském městečku poblíž hranic s Maďarskem a Rakouskem. Přírodní minerální voda je vyhlášená svými léčebnými účinky, je vhodná zejména pro rehabilitaci pacientů po infarktu, mozkové mrtvici a po operacích srdce. Lázně pomáhají i pacientům trpícím revmatickými nebo neurologickými onemocněními, poruchami metabolizmu a osteoporózou. Léčba probíhá například vodní gymnastikou, bylinnými koupelemi, magnetickou terapií, akupunkturou, masážemi a také speciální metodou zvanou „fango“, při které se využívá léčebných účinků termální vody.

Kromě léčebných procedur mohou hosté komplexu využít spoustu relaxačních a zkrášlujících programů – ájurvédských masáží, aromaterapií, čokoládových zábalů, tělových peelingů nebo zábalů v bahně. Velmi oblíbené je cvičení ve vodě pod vedením zkušených lektorů.

A po relaxaci můžete ještě vyzkoušet tenis, golf, paintball, splavování řeky Mury, jízdu na koni, procházky přírodou nebo let balónem – to vše vám zajistí dostatek nezapomenutelných zážitků.

Nic nenalezeno

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.