Izola je malé městečko na pobřeží Jadranského moře asi 7 km jihovýchodně od města Koper a 10 km od Piranu. Městečko se může pochlubit krásným historickým centrem a romantickými úzkými uličkami s lokálními bary a restauracemi. V západní části města se nachází malebný přístav. Východní okraj patří spíš průmyslové zástavbě. Na severozápadní části poloostrova je pěkný park, na nějž navazuje volně přístupná městská pláž. Bohatá historie rybaření se odráží ve výborné kuchyni plné plodů moře. Skvělá jídla si můžete vychutnat v příjemných restauracích s výhledem na přístav plný malých bárek a jachet. Svoji velkou tradici má také olivový olej a skvělá vína.

 

Možnost on-line platby
BR
San Simon Resort ***

San Simon Resort ***

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 10 960 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, ...

Přímořský rezort San Simon několik minut pěšky od centra města Izola. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, bazén s mořskou vodou, vstup na pláž, tobogán, animační programy a skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Izola

Možnost on-line platby
BR
San Simon Resort **** Haliaetum / Mirta

Od 6 800 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, ...

Hotely Haliaetum a Mirta jsou součástí přímořského rezortu San Simon ležícího poblíž centra města Izola. Resort nabízí komfortní ubytování, restauraci a bar, wellness centrum, bazén s mořskou vodou, vstup na pláž, tobogán, animační programy a skvělé zázemí pro rodiny s dětmi.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Izola

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.