Terme Dobrna leží na severovýchodě Slovinska zhruba 60 km od Mariboru. Se svou téměř 600letou tradicí patří mezi nejstarší evropské lázně.  Archeologické nálezy na tomto území dokazují, že Dobrnu a její termální vodu dobře znali již Keltové a Římané. Termální pramen znali i první slovinští osadníci. Lázně nabízejí kombinaci moderního přístupu k lázeňství a přírodního bohatství.  Místní voda má blahodárné účinky na léčení neurologických onemocnění, různých kožních onemocnění, degenerativních nervových onemocnění, cukrovky, problémů se zvýšeným krevním tlakem, problémy se srdcem a dýchacími orgány nebo při poruchách oběhového systému. K rehabilitaci se zde používá termální voda, bahno (fango) a rašelina.

Terme Dobrna se nacházejí v energetickém parku, jehož energetické body blahodárně působí na psychickou stránku, pozitivně posilují smysly a pomáhají při léčbě různých nemocí. Stačí se projit po parku a vnímat energii na místech s pěti energetickými body vyznačené na mapce parku.

 

Hotel Vila Higiea

Hotel Vila Higiea **** leží v lázeňském komplexu Terme Dobrna, 50 metrů od hotelu Vita. Nabízí moderně a stylově zařízené pokoje, romantickou snídaňovou místnost, venkovní terasu s výhledem na lázeňský park, vinný sklípek a strategickou polohu uprostřed lázní.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Hotel Vita

Hotel Vita **** se nachází u vchodu do lázeňského komplexu Terme Dobrna. Nabízí komfortní ubytování, wellness a rehabilitační centrum, termální bazény, saunový svět, fitness centrum a restauraci. Během pobytu si užijete nádherné prostředí, energický lázeňský park a malebné okolí protkané pěšími a cyklistickými stezkami.

Slovinsko / Střední Slovinsko / Terme Dobrna

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.