Máme pro Vás další tipy a doporučení

 

Jste dodavatel ubytování? Napište nám. On-line uzavírání smluv s hotely, penziony, ubytovateli.  Pro více informací kliekněte na výše uvedený odkaz nebo piště na pobyt@geovita.cz.

 

 dezigely.cz - eshop s dezinfekčními, čistícími prostředky a ochrannými pomůckami Antivirové a antibakteriální aromatizované gely. Vhodný na cesty i k dennímu používání. Rozná praktický balení. Dezinfekční prostředky, tekutá mýdla, gely a další pomůcky a prostředky denní potřeby. Ověřená kvalita. E-shop pro hotely, restaurace, domácnosti i další provozy se zvýšenými nároky na hygienu a čistotu vč. zdravotnických zařízení.

 

TOP domácí potřeby - internetový obchod pro každého. Nechte si zaslat běžné i netradiční domácí potřeby přímo domů nebo na požadovanou adresu. Navštivte stránky, třeba si vyberete... a pokud ano, ještě získáte i finanční bonus na nákup dovolené.

 

KONTAKTNÍ ČOČKY - Internetový obchod, který nabízí kontaktní čočky a také veškeré příslušenství pro kontaktní čočky. V nabídce najdete řadu kontaktních čoček od známých značek jako např.: Ciba Vision, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb a další. www.mojecocky.cz

 

Parkoviště GO parking - parkování pro cestující letiště Praha v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla v Praze je řešením, pokud chcete najít perfektní servis za velmi atraktivní cenu. www.goparking.cz. Promo kód GO parking "GEO222".

 

e-shop zaměřený na kvalitní parfémy, hodinky, šperky a kabelky. BRASTY Vám, zákazníkům Geovity, nabízí vždy něco navíc. Prohlédněte si co vše lze se slevovou knížkou koupit. Věříme, že tuto výhodu oceníte.

 

Výše uvedeným společnostem a firmám nepředáváme žádné vaše osobní údaje. Spolupráce spočívá pouze v doporučení.

Prodejní místa zájezdů naší společnosti - cestovní kanceláře Geovita s.r.o. - najdete po celé České Republice. Pokud chcete řešit dovolenou nebo lázeňský či wellness pobyt z domova, tak stačí, když si projdete nabídky a uděláte si rezervaci on-line. Obratem obdržíte potvrzení rezervace do e-mailu. 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.