Máme pro Vás další tipy a doporučení

Společnosti a firmy, se kterými jsme vytvořili pro vás řadu zajímavých nabídek.

Jste dodavatel ubytování? Napište nám. On-line uzavírání smluv s hotely, penziony, ubytovateli: pobyt@geovita.cz, tel.: 603 807 318

 

TOP domácí potřeby - internetový obchod pro každého. Nechte si zaslat běžné i netradiční domácí potřeby přímo domů nebo na požadovanou adresu. Navštivte stránky, třeba si vyberete... a pokud ano, ještě získáte i finanční bonus na nákup dovolené.

 

KONTAKTNÍ ČOČKY - Internetový obchod, který nabízí kontaktní čočky a také veškeré příslušenství pro kontaktní čočky. V nabídce najdete řadu kontaktních čoček od známých značek jako např.: Ciba Vision, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb a další. www.mojecocky.cz

 

Parkoviště GO parking - parkování pro cestující letiště Praha v bezprostřední blízkosti Letiště Václava Havla v Praze je řešením, pokud chcete najít perfektní servis za velmi atraktivní cenu. www.goparking.cz. Promo kód GO parking "GEO222".

 

e-shop zaměřený na kvalitní parfémy, hodinky, šperky a kabelky. BRASTY Vám, zákazníkům Geovity, nabízí vždy něco navíc. Prohlédněte si co vše lze se slevovou knížkou koupit. Věříme, že tuto výhodu oceníte.

 

Výše uvedeným společnostem a firmám nepředáváme žádné vaše osobní údaje. Spolupráce spočívá pouze v doporučení.

Prodejní místa zájezdů naší společnosti - cestovní kanceláře Geovita s.r.o. - najdete po celé České Republice. Pokud chcete řešit dovolenou nebo lázeňský či wellness pobyt z domova, tak stačí, když si projdete nabídky a uděláte si rezervaci on-line. Obratem obdržíte potvrzení rezervace do e-mailu. 

Přihlaste se k odběru novinek