Dovolená v Tatrách - zájezdy do Vysokých a Nízkých Tater

Využijte lákavou nabídku ve vyhlášených tatranských hotelech. Oddechněte si v nádherném prostředí, zalyžujte si na nádherně upravených sjezdovkách.

Nechte se zlákat na lyžování ve Vysokých nebo Nízkých Tatrách. Využijte předsezónní nebo jarní akce na zájezdy s polopenzí a skipasem. Ubytování poskytujeme v ****/ *** hotelech přímo v lyžařských areálech. Najde zde skvělé lyžařské podmínky i ostatní zázemí a servis. 

  Hotel Sorea Trigan, Banik, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry ,Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 700 Kč
cena od:
Hotel Sorea Trigan leží v atraktivním prostředí Vysokých Tater u Štrbského Plesa. Nabízí komfortní ubytování, příjemné wellness centrum, kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi i sportovce a pestré možnosti trávení volného času.
  Hotel Sorea Titris, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 480 Kč
cena od:
Hotel Sorea Titris leží v oblíbeném turistickém středisku Tatranská Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí komfortní ubytování, výbornou polohu a prvotřídní vodní svět a wellness centrum Aqua Relax. Okolí je ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku ve kterémkoliv ročním období.
  Hotel Sorea Urán, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 550 Kč
cena od:
Hotel Sorea Urán leží v centru Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí výhodnou polohu v centru, wellness centrum URANIA s moderní technologií úpravy vody a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.
  Hotel Sorea Hutník I, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 080 Kč
cena od:
Kongres a relax hotel Sorea Hutník I. se nachází v malebném prostředí obce Tatranské Matliare, pod úpatím Lomnického štítu, ani ne 2 km od Tatranské Lomnice. Díky atraktivní poloze, dobrému zázemí a přátelské atmosféře je hotel skvělou volbou pro rodiny s dětmi.
  Hotel Sorea Hutník II, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK GeovitaI
1 720 Kč
cena od:
Hotel Hutník II se nachází v malebném prostředí obce Tatranské Matliare ve vysokých Tatrách pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, chutnou kuchyni, atraktivní ceny a pestré možnosti trávení volného času.
Facebook