Vyberte si destinaci

Střední Itálie je charakteristická svým teplým a suchým středomořským klimatem v letních měsících, převážnou většinou slunečních dnů a celoročně zelenou vegetací. Středu Itálie vévodí region Campania a to jak přírodním bohatstvím, tak i historickými lokalitami a dechberoucím, rozporuplným městem Neapol.

Oblasti vévodí Neapolský záliv se třemi ostrovy, Capri s modrou jeskyní, Ischia - termální ráj středomoří a Procida, přezdívaná jako Italské Santorini. Neapol sama o sobě je úchvatná co se historie, gastronomie a umění týče. Město s více než 2700 letou historií se stalo kolébkou evropské kultury. 

Dominantou zálivu je pak Vesuv, pod kterým se nacházejí unikátní archeologické lokality světového významu jako Pompeje či Hercolaneum. Na rozhraní Neapolského zálivu určitě stojí za návštěvu nejkrásnější pobřeží Itálie – Amalfitánské pobřeží se skalnatými městy Amalfi, Positano a Ravello.

Rezidence Azzurra

Apartmány Azzurra leží na hlavní promenádě 50 metrů od moře v  přímořském letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi a skupinky přátel. Naproti rezidence je dětské hřiště. Poblíž komplexu se nachází vlakové nádraží a tenisové kurty

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.