Silvi Marina, přímořské letovisko na pobřeží Jaderského moře, je typickým italským městečkem. Právě pro své čisté moře, slunné a široké pláže s množstvím hotelů, rezidencí, pizzerií a obchodů všeho druhu je Silvi Marina nazývána "perlou abruzzského pobřeží". Toto turistické přímořské letovisko leží přibližně 10 km severně od města Pescara a 1.290 km od Prahy.

Příjemné a teplé počasí s možností koupání nabízí tato oblast od začátku května až do poloviny října. Silvi Marina se rozprostírá na území dlouhém 6 km podél pobřeží. Pěkná písečná pláž je lemována promenádou.

Kromě centrální promenády podél moře plné obchůdků, barů, cukráren a restaurací, tu narazíte na klasické domky a vilky a samozřejmě nechybí dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Zvláštní kolorit městečku dodávají kopce s mnohými vinicemi, olivovými háji a městečky, tyčící se v pozadí letoviska.

Okolí nabízí nespočet možností na výlety. Nedaleko se rozprostírá Abruzzský národní park, jedna z největších italských přírodních rezervací, kde můžete i dnes pozorovat divokou zvěř v původním, lidmi téměř nedotknutém, prostředí. Jednou větou – Silvi Marina rozhodně stojí za vidění!

Rezidence Azzurra

Apartmány Azzurra leží na hlavní promenádě 50 metrů od moře v  přímořském letoviska Silvi Marina na pobřeží Jaderského moře. Apartmány jsou vhodné pro rodiny s dětmi a skupinky přátel. Naproti rezidence je dětské hřiště. Poblíž komplexu se nachází vlakové nádraží a tenisové kurty

Itálie / Střední Itálie / Silvi Marina

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.