Možnost on-line platby
BR
Thermal Hévíz Ensana Health Spa Hotel

Od 3 740 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, aktivity, program, vstupy

Ensana Health Spa Hotel Hévíz (bývalý Danubius) je wellness hotel vhodný především pro páry, seniory a milovníky klidu a lázeňství. Výjimečná lokalita u lázeňského parku a 600 metrů od největšího přírodního termálního jezera Evropy. Součásti je rozsáhlé wellness a bohatá nabídka lázeňských procedur.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Hévíz

Možnost on-line platby
4=3
5=4
7=6
BR
NaturMed Hotel Carbona

NaturMed Hotel Carbona

2,3,4,5,6,7,8 nocí

Od 4 484 Kč za osobu

sleva až 24%

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, parkování, vstupy

NaturMed Carbona**** leží v městečku Hévíz 500 metrů od termálního jezera uprostřed rozlehlého lázeňského parku. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum ve stylu římských lázní s termálními bazény a saunovým světem, venkovní bazén se slunícími plochami, restauraci, bary, živou hudební produkci a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Hévíz

Možnost on-line platby
BR
Hotel Európa Fit

Hotel Európa Fit

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 4 750 Kč za osobu

sleva až 18%

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, animace, program, vstupy

Hotel Európa Fit **** se nachází v srdci klidné části města Hevíz 400 m od proslulého termálního jezera. Nabízí elegantní interiéry, vnitřní a venkovní bazény prostorné wellness centrum, nabídku relaxačních procedur, bohatý kulturní a sportovní program, animační programy a vynikající gastronomii..

Maďarsko / Západní Maďarsko / Hévíz

Možnost on-line platby
BR
Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel

Od 5 410 Kč za osobu

sleva až 25%

Cena obsahuje: all inclusive, animace, program, vstupy

Ensana Health Spa Hotel Aqua (bývalý Danubius) je první ALL INCLUSIVE wellness hotel postaven ve městě Hévíz. Nabízí komfort, all inclusive stravu, relaxaci ve velmi příjemném prostředí, moderní wellness centrum, lázeňské procedury a skvělou gastronomii. Dobrý tip pro rodiny s dětmi.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Hévíz

Možnost on-line platby
BR
Lotus Therme Hotel&Spa

Lotus Therme Hotel&Spa

2,3,4,5 nocí

Od 5 432 Kč za osobu

sleva až 3%

Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, aktivity,

Lotus Therme Hotel&Spa je nejluxusnější wellness hotel ve městě Hévíz. Tento 5* rezort je umístěný uprostřed parku o rozloze 17 hektarů poblíž největšího termálního jezera v Evropě.

Maďarsko / Západní Maďarsko / Hévíz

letní pohoda u termálního jezera v Hevízu. Maďarsko. Geovita, cestovní kancelář.

Lázeňské městečko Hévíz leží poblíž jezera Balaton. Jeho chloubou je stejnojmenné termální jezero Hévíz, které je největším horkým jezerem v Evropě. Lze se v něm koupat celoročně, přestože v zimě teplota vody o několik stupňů klesá. Zatímco v létě je vyhřátá na 33 až 34 stupňů Celsia, v zimě se drží okolo 26 až 28 stupňů Celsia. Okolí jezera zkrášluje park. Stín pro ty, kteří tu vysedávají na dřevěných lavičkách, zajišťují koruny vysokých stromů. Očím tu jsou pro potěchu pestrobarevné záhony květin. Tráva je pečlivě posekaná.

Co se týče jídla, typické pro tento region jsou u nás známé langoše, různě upravované ryby a velmi populární polévka halászlé. Další lahůdkou jsou místní tvarohové knedlíky polité smetanou a sypané cukrem, kterým se zde říká túrógombóc.

A ještě tip na drink – bílé polosuché víno Cserszegi Füszeres, které chuťově trochu připomíná muškát. Bylo tu oceněno jako víno roku.

Přihlaste se k odběru novinek