Nalezeny 3 vysledky

Termály a Akvaparky - Polsko - Baltské moře

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Madamaku

Od 7 560 Kč za pokoj


Cena obsahuje: bez stravy

Rekreační středisko Madamaku se nachází cca 150 m od moře a nabízí ubytování v kempingových domcích či pokojích v hlavní budově. Středisko je plně vybaveno pro strávení příjemné rodinné dovolené.

Polsko / Baltské moře / Sianożęty

Možnost on-line platby
Holiday Golden Resort

Od 7 890 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, animace, aktivity

Holiday Golden Resort je vzdálený cca 150 m od pláže. Jeho součástí je aquapark s bazény, skuzavkami a dalším zázemím pro strávení aktivní dovolené rodiny s dětmi.

Polsko / Baltské moře / Łazy

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Bartek

Od 8 200 Kč za osobu


Cena obsahuje: parkování

Rekreační středisko ležící 150 m od moře. Vhodné i pro rodinnou dovolenou!

Polsko / Baltské moře / Darłówko


polsko-baltske-more-leto-krasne-siroke-plaze-podel-pobrezi-dovolena-v-polsku-u-more-ck-geovita


Baltské pobřeží je hlavní rekreační oblastí Poláků. Pobřeží je převážně rovné a ploché, avšak zdejší duny, lesy a jezera mu propůjčují velké kouzlo a je zde asi desítka městeček s pobřežními letovisky. Polské pobřeží náleží do dvou oblastí: Pomořská / Pomořansko (hl. město Gdaňsk) a Západopomořansko (hl. město Štětín). Písečné pláže se rozprostírají od poloostrova Hel po Świnojuście a dvěma obzvláště zajímavým partiím pobřeží byl udělen statut přírodní rezervace. Baltské moře je výrazně chladnější než nám známá moře na jihu Evropy a koupací sezona je omezena na několik týdnů v červenci a srpnu. Podnebí je trochu zrádné v tom smyslu, že při neustálém slabším či silnějším větru tolik nevnímáme slunce, které přitom opaluje přinejmenším stejně intenzivně jako u našich rybníků. Baltské moře je vynikající volbou také pro ty, kteří trpí na choroby dýchacího ústrojí, zdejší vzduch jim jednoznačně uleví od problémů, když je velmi bohatý na obsah brómu a jódu. Polské pobřeží je nejen dlouhé písčité letovisko, ale zároveň i velmi vyhledávána lázeňská oblast.

NABÍDKA ZÁJEZDŮ K POLSKÉMU MOŘI. DOVOLENÁ U BALTU. LETOŠNÍ NABÍDKA JE OPĚT O NĚCO VĚTŠÍ A ATRAKTIVNĚJŠÍ. NABÍDKY JSOU POSTUPNĚ ZOBRAZOVÁNY NA NAŠEM PORTÁLU. Věříme že si vyberete ze stovek zájezdů všech ubytovacích kategorií.

Přihlaste se k odběru novinek