Nalezeny 2 vysledky

Termály a Akvaparky - Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

Ski & Wellness Residence Družba

Od 1 940,0 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze

Ski & Wellness Residence Družba je situován do krásného prostředí národního parku Nízké Tatry, v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického a lyžařského střediska Demänovská dolina, Jasná. Nabízí špičkovou gastronomii, perfektní zázemí pro rodiny s dětmi a jedno z nejlepších wellness center na Slovensku.

Slovensko / Nízké Tatry / Demänovská dolina - Jasná

Hotel Repiská

Hotel Repiská

3,4,5,6,7 nocí

Od 4 390,0 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování, program

Wellness hotel Repiská*** se nachází v Demänovské dolině v Nízkých Tatrách a je vyhledáván pro aktivní dovolenou i odpočinek. Hotel s bazénem, wellness částí, sportovním hřištěm, půjčovnou jízdních kol.

Slovensko / Nízké Tatry / Demänovská dolina - Jasná

demanovska-dolina-jasna-leto

Demänovská dolina - Jasná patří v současnosti mezi nejnavštěvovanější místo Nízkých Tater a k nejhezčím koutům Slovenska. Vděčí za to jistě známým jeskyním a svahům Chopku, který je rájem pro milovníky lyžování.

Také turistické možnosti jsou zde neobyčejně bohaté. Údolím prochází celá řada značených tras a kromě nich je zde i síť procházkových cest. Jasná byl původně název horní části Demänovské doliny a později se rozšířil na její další části. V současnosti má rozsáhlé ubytovací a stravovací kapacity a také lanovky a lyžařské vleky, které vás přiblíží k vrcholům Nízkých Tater. Mezi turisty nejnavštěvovanější patří Chopok (s lyžařským areálem) a Ďumbier. Horní částí protéká říčka Demänovka a Zadná voda. Najdete zde i rozsáhlé morény s krásným Vrbickým plesem a Lukovým plieskom. Tam, kde se pak obě říčky ponoří pod zem, vytvářejí světoznámý systém jeskyní, z niž jsou zpřístupněny Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovská jaskyňa slobody.

Přihlaste se k odběru novinek