Nalezeny 2 vysledky

Termály a Akvaparky - Slovinsko - Lendava - Terme Lendava

Možnost on-line platby
BR
Apartmány Lipov Gaj

Apartmány Lipov Gaj

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 2 180 Kč za osobu


Cena obsahuje: snídaně, vstupy, parkování, procedury, animace, aktivity

Apartmány Lipov Gaj *** se nacházejí pár kroků od termálního parku Terme Lendava uprostřed krásné přírodní scenerie s řadou turistických a cyklistických stezek. Jsou situovány do jednopatrových domků tvořících malebnou lázeňskou vesničku. Jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízejí soukromí, ideální výchozí polohu pro cyklovýlety a pěší procházky v okolí připomínající naši jižní Moravu a neomezený vstup do termálního parku s bazény a skluzavkami pro menší děti.

Slovinsko / Lendava / Terme Lendava

Možnost on-line platby
BR
Hotel Lipa

Hotel Lipa

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 2 420 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze

Hotel Lipa leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí velmi uvolněnou přátelskou atmosféru, vlastní bazény s termální parafinovou vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto místo si zamiluji senioři, páry hledající relaxaci v krásném prostředí, ale i milovníci lázeňství spojeného s aktivním odpočinkem

Slovinsko / Lendava / Terme Lendava


Lendava leží v blízkosti hranic s Chorvatskem a Maďarskem. Kromě známých vinic je město proslavené svými lázněmi. Při hledání nafty byl zde nalezen kvalitní termální pramen bohatý na parafín a lidé zjistili, že koupele v této vodě léčí jejich problémy, které přicházejí s věkem, dochází k rychlejšímu vylučování zplodin látkové výměny a lépe se vstřebávají účinné látky při léčbě.

Přihlaste se k odběru novinek