Koper je významným přístavem i turistickým magnetem Slovinska u Jaderského moře. S mořem je město neodlučitelně spjato a je příjemným místem se středomořskou atmosférou.

Město může na první pohled působit pouze jako velké překladiště a přístav. Zdání však značně klame.Město skrývá totiž zachovalé historické poklidné  centrum, kam vůbec nesmějí auta. Město Koper a staré centrum to jsou úzké uličky, kavárny a taverny, kde se nazapře italská atmosféra. Itálie byla po dlouhou dobu i držitelem města. Město dodnes obydluje značná italská komunita. Určitě stojí za prohlídku Pretoriánský palác, Palác Loggia, katedrála Marija Vnebovzetja, městská zvonice, Titovo náměstí i Ponteho fontána. Rekreační oblast a pláže najdete an okraji města v části Žusterna, kde je nejen veřejná pláž, venkovní bazény, sportoviště a nádherná procházková trasa, ale i celoroční aquapark. Vycházková trasa je určena i pro inliny i cyklisty a vede podél moře až do městečka Isola. Na druhou stranu, směrem k italským hranicím je příjemné letovisko Ankaran.

 

Možnost on-line platby
BR
Hotel Aquapark Žusterna

Hotel Aquapark Žusterna

4, 5, 6, 7 nocí

Od 8 090 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, ...

Hotel Aquapark Žusterna leží v přímořském městě Koper u jadranského moře. Nabízí prakticky zařízené pokoje, wellness centrum, vodní atrakce a středomořskou kuchyni.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Koper

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.