Městečko Banovci se nachází v severovýchodní části Slovinska (od Prahy asi 530 km) v srdci krásné přírody. Kolem se rozkládají zlaté lány obilí a vinice. Termální lázně Banovci se rozkládají na téměř 2000 m2 vodní plochy. Místní termální pramen je bohatý na fluoridy a dosahuje teplot 60 - 68 °C. Má blahodárný účinek hlavně na pohybový aparát a s ním spojené pooperační stavy. Hostům jsou k dispozici 3 venkovní bazény s termální vodou (34° - 38 °C), plavecký bazén s "netermální vodou" (25 °C - 27 °C), bazén se skluzavkou, tobogán a dětský bazén.

K dispozici jsou různé druhy saun a pokud si budete chtít odpočinout od bazénů, je zde i příjemné wellness centrum, které nabízí různé druhy masáží a koupelí. V areálu si můžete zahrát tenis, stolní tenis, volejbal či si půjčit kolo a vyrazit na příjemnou projížďku. Tato oblast je často přirovnávána k moravské krajině, takže budete projíždět krásnou přírodou posázenou vinicemi. Na své si přijdou i vodáci a rybáři.

Lázně Banovci jsou kouzelné. Doporučujeme je zejména rodinám s dětmi a to zejména díky přátelské atmosfěře, vodním atrakcím, zázemí pro děti a skvělým animačním programům.

Možnost on-line platby
Hotel Zeleni Gaj

Hotel Zeleni Gaj

2, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 4 260 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Hotel Zeleni Gaj je součástí lázeňského rezortu Terme Banovci. Vyjímá se svým rustikálním architektonickým stylem a velmi uvolněnou rodinnou atmosférou. Hosté mohou využívat akvapark s vnitřními a venkovními termálními bazény na vodní ploše téměř 2000 m2. Dále zde najdete saunový svět, vodní atrakce, lázeňské a relaxační procedury a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Banovci

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.