Lendava leží v blízkosti hranic s Chorvatskem a Maďarskem. Kromě známých vinic je město proslavené svými lázněmi. Při hledání nafty byl zde nalezen kvalitní termální pramen bohatý na parafín a lidé zjistili, že koupele v této vodě léčí jejich problémy, které přicházejí s věkem, dochází k rychlejšímu vylučování zplodin látkové výměny a lépe se vstřebávají účinné látky při léčbě.

Možnost on-line platby
Apartmány Thermal Resort Lendava

Apartmány Thermal Resort Lendava

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 3 440 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, parkování, sportoviště, animace, aktivity, ...

Apartmány Thermal Resort Lendava (bývalý Lipov Gaj) *** se nacházejí pár kroků od termálního parku Terme Lendava uprostřed krásné přírodní scenerie s řadou turistických a cyklistických stezek. Jsou situovány do jednopatrových domků tvořících malebnou lázeňskou vesničku. Jsou ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízejí soukromí, ideální výchozí polohu pro cyklovýlety a pěší procházky v okolí připomínající naši jižní Moravu a neomezený vstup do termálního parku s bazény a skluzavkami pro menší děti.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Lendava

Možnost on-line platby
Thermal Resort Lendava

Thermal Resort Lendava

7, 2, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 8 000 Kč za osobu

sleva až 4%

Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, animace, doprava, parkování, sportoviště, vstupy ...

Thermal Resort Lendava (bývalý Hotel Lipa) leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí uvolněnou přátelskou atmosféru, vnitřní i venkovní bazény s termální parafinovou vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Lendava

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.