Možnost on-line platby
Hotel Vivat

Hotel Vivat

2,3,4,5,6,7 nocí

Od za pokoj


Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, animace, parkování, sportoviště, vstupy ...

Hotel Vivat****Superior leží v severovýchodní části Slovinska v idylické vesnici Moravske Toplice. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, vnitřní a venkovní termální bazény, černou léčivou termální vodu, saunový svět, bohatou nabídku masáži a lázeňských procedur, sportovní halu, fotbalové hřiště a parkování zdarma.

Slovinsko / Východní Slovinsko / Terme Vivat - Moravské Toplice

Terme Vivat, Slovinsko, CK GEOVITA

Terme Vivat jsou rodinné lázně ležící v malebných Moravských Toplicích na severovýchodě Slovinska. Hlavním lákadlem lázní je bílá a černá termální voda s obsahem chloridu sodného a hydrogenové vody nasycené oxidem uhličitým, které mají léčivé účinky na revmatické onemocnění, ortopedické problémy, rehabilitace po úrazech, impotenci a inkontinenci.

Areál nabízí komplex vnitřních a vnějších bazénů s teplotou vody 33 – 37 °C (vč. plaveckého bazénu s teplotou 25 – 27 °C). Ve vnitřní části je rekreační bazén, kanál s termální vodou, vířivky a saunový svět.

Okolí Moravských Toplic je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami, nadšení budou také milovníci golfu, pro které je zde k dispozici 18ti jamkové golfové hřiště. Výzvou je zejména 9. jamka, dlouhá 600 m, která se nachází poblíž lázní.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.