Velikonoční pobyty

Představujeme Vám naše tipy na Velikonoční pobyty. Vyberte si z nabídky zájezdů a prodloužených pobytů v době Velikonoc.

Velikonoce jsou letos na přelomu března a dubna a to dává několik možností. V Maďarsku termály a už více jarní počasí, na Slovensku si můžete ještě zalyžovat nebo užít již i jarní atmosféry, v Rakousku lyže...

Velikonoční radovánky jsou významné svou tradicí nejen u nás, ale i v okolních zemích. Spojte to do jednoho - zajeďte si na hory nebo do termálů.

  Hotel Répce ***, v Bükfürdö. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.
2 185 Kč
cena od:
Hotel Répce*** je krytou chodbou přímo propojen s termálními lázněmi. Nabízí velmi komfortní ubytování, výbornou gastronomii, hotelové služby na vysoké úrovni a bohatou nabídku volnočasových aktivit pro celou rodinu.
  Thermal Hotel Visegrad, Visegrad, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 210 Kč
cena od:
Čtyřhvězdičkový lázeňský Thermal Hotel Visegrád **** Superior leží u Dunaje na okraji historického města Visegrád pod stejnojmenným hradem. Hotel nabízí vysoký standard ubytování, elegantní wellness a pestrou nabídku volnočasových aktivit. Malebné okolí hotelu je protkáno turistickými stezkami a cyklotrasami. Najdete zde i maďarské "Jánošikovy diery".
  Aquaworld Resort s hotelem, Budapešť, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
2 670 Kč
cena od:
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
  Hotel Sorea Trigan, Banik, Štrbské Pleso, Vysoké Tatry ,Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 700 Kč
cena od:
Hotel Sorea Trigan leží v atraktivním prostředí Vysokých Tater u Štrbského Plesa. Nabízí komfortní ubytování, příjemné wellness centrum, kvalitní zázemí pro rodiny s dětmi i sportovce a pestré možnosti trávení volného času.
  Hotel Sorea Titris, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 480 Kč
cena od:
Hotel Sorea Titris leží v oblíbeném turistickém středisku Tatranská Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí komfortní ubytování, výbornou polohu a prvotřídní vodní svět a wellness centrum Aqua Relax. Okolí je ideálním místem pro milovníky aktivního odpočinku ve kterémkoliv ročním období.
  Hotel Sorea Urán, Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 550 Kč
cena od:
Hotel Sorea Urán leží v centru Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Nabízí výhodnou polohu v centru, wellness centrum URANIA s moderní technologií úpravy vody a dobré zázemí pro rodiny s dětmi.
  Hotel Sorea Hutník I, Tatranské Matliare, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 080 Kč
cena od:
Kongres a relax hotel Sorea Hutník I. se nachází v malebném prostředí obce Tatranské Matliare, pod úpatím Lomnického štítu, ani ne 2 km od Tatranské Lomnice. Díky atraktivní poloze, dobrému zázemí a přátelské atmosféře je hotel skvělou volbou pro rodiny s dětmi.
  Exterier 1
7 880 Kč
cena od:
Hotel Spa Esplanade **** leží ve vyhlášených slovenských lázních v samém středu lázeňského ostrova. Nabízí vysoký komfort ubytování, vodní a saunový svět, přímé propojení s budovou lázní a pestré možnosti aktivního odpočinku a společenského vyžití.
  Hotel Park, Lázně Piešťany, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
3 780 Kč
cena od:
Hotel Park leží nedaleko centra Piešťan a lázeňského ostrova uprostřed malebného parku. Nabízí exkluzivní polohu, nádherné okolí, bazén, širokou nabídku wellness a lázeňských procedur, příjemné slunečné terasy a skvělou gastronomii.
  Hotel Thermia Palace - budova.
14 260 Kč
cena od:
Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Thermia Palce nabízí luxusní historické ubytování v malebném prostředí.
  Spa Hotel Grand Splendid, Piešťany, CK Geovita s.r.o.
3 380 Kč
cena od:
Velmi oblíbený Spa Hotel Grand Splendid se nachází na lázeňském ostrově v Piešťanech. Hosté mohou využít léčebné a relaxační procedury v lázních Balea Health Spa, které jsou s hotelem přímo propojené. Okolí hotelu vybízí nejen k relaxaci, ale také k aktivnímu trávení volného času.
  Vila Trajan, Piešťany, Západní Slovensko: Dovolená s CK Geovita
4 400 Kč
cena od:
Útulně zařízená Vila Trajan leží kousek od pěší zóny. Nabízí účelně zařízené ubytování a stravování v blízkém hotelu Jalta.
Facebook