Velikonoční pobyty

Představujeme Vám naše tipy na Velikonoční pobyty. Vyberte si z nabídky zájezdů a prodloužených pobytů v době Velikonoc.

Velikonoce jsou letos na přelomu března a dubna a to dává několik možností. V Maďarsku termály a už více jarní počasí, na Slovensku si můžete ještě zalyžovat nebo užít již i jarní atmosféry, v Rakousku lyže...

Velikonoční radovánky jsou významné svou tradicí nejen u nás, ale i v okolních zemích. Spojte to do jednoho - zajeďte si na hory nebo do termálů.

  Hotel Rába City Center, Györ, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
sleva až  900 Kč
od 1 640 Kč
Hotel Rába se nachází v barokním historickém centru lázeňského města Györ. Svým hostům nabízí nejen komfortní ubytování a velmi příjemnou pohostinnou atmosféru, ale také stylovou belgickou pivní restauraci s množstvím maďarských specialit. Poblíž hotelu se nachází populární zážitkové lázně Rába Quelle.
  SPA & Wellness hotel Orchidea, Veľký Meder, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
 
od 2 810 Kč
Spa & Wellness hotel Orchidea leží 50 metrů u oblíbeného termálního koupaliště a aquaparku Thermal Corvinus a nabízí svým návštěvníkům vysokou kvalitu služeb, velmi komfortní ubytování, skvělou gastronomii a elegantní wellness centrum. Je ideálním místem jak pro kratší relaxační pobyt tak pro letní dovolenou.
  Parkhotel na Baračke, Trenčianské Teplice, Slovensko: Dovolená s CK Geovita
 
od 3 280 Kč
Parkhotel Na Baračke je menší komfortní hotel ležící na okraji lázeňského parku v městě Trenčianské Teplice. Příjemným prostředím a rodinnou atmosférou uspokojí i náročnější klienty.
  Hotel Skanzen, Velehrad, Jižní Morava, Česká republika, Dovolená s CK Geovita
 
od 1 360 Kč
Hotel Skanzen leží v turisticky atraktivním komplexu Modrá s Archeoskanzenem, vodní nádrží Živá Voda a Centrem slováckých tradic. Nabízí velmi komfortní ubytování, skvělou moravskou kuchyni, výborné víno, možnost přírodního koupání a pestré možnosti trávení volného času.
Facebook