Podobné hotely

Hotel Luna

Od 9 657 Kč za osobu


Hotel Luna **** je rodinný all inclusive hotel ležící v centru letoviska Bibione, pouhých 50 metrů od pláže a pěší zóny a 300 metrů od termálních lázní Bibione Thermae. Nabízí komfortní ubytování v klimatizovaných pokojích, program All Inclusive Light, lobby bar, restauraci, venkovní bazén, vířivku, sluneční terasu s lehátky, dětskou hernu, animační program, dva bezbariérové výtahy a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Lino delle Fate Eco-Village Resort

Od 11 106 Kč za osobu


Lino delle Fate - Eco Village Resort **** je exkluzivní rezort o rozloze 250 000 m2 uprostřed nádherné středomořské krajiny. Leží v oblíbeném letovisku Bibione asi 400 metrů od pláže. Nabízí komfortní ubytování v moderních bungalovech s terasou, bazénový komplex, slunící plochy se slunečníky a lehátky, restauraci, bar, venkovní fitness centrum, dětské hřiště, bohatý animační program, půjčovnu kol a Nordic Walking holí a parkoviště.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Olimpia Hotel & Aparthotel

Od 7 710 Kč za osobu


Hotel & Aparthotel Olimpia **** leží přímo v centru letoviska Bibione, 150 metrů od pláže a 900 metrů od termálních lázní Bibione Thermae. Nabízí komfortní ubytování v pokojích a apartmánech, restauraci, kavárnu, venkovní bazén, střešní sluneční terasu, WIFI a strategickou polohu v centru s bohatou nabídkou barů, restaurací, kaváren a obchůdků.

Itálie / Severní Itálie / Bibione

Hotel Ambassador

Od 13 930 Kč za osobu


Wellness Hotel Ambassador **** leží u moře v nové rezidentní části historického městečka Caorle Porto Santa Margherita. Je vhodný pro milovníky klidnějšího prostředí. Nabízí komfortně zařízené pokoje, wellness centrum s vnitřním bazénem a saunovým světem, kneippův chodník, venkovní bazén, restauraci, bar a výhodnou polohu u moře.

Itálie / Severní Itálie / Caorle

Hotel Alexander

Od 26 980 Kč za osobu


Rodinný hotel Alexander *** se nachází v Lido di Jesolo, 300 metrů od písčité pláže a asi 2 km od centra města s obchody a kluby. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích, venkovní bazén, restauraci, bar, zábavní klub, dětský klub, animační program, půjčovnu kol, plážový servis v ceně a internetové připojení WIFI.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Hotel Margherita

Od 14 160 Kč za osobu


Hotel Margherita *** leží 30 metrů od písčité pláže, v centru letoviska Lido di Jesolo, na náměstí Piazza Marina v západní části města. 1 km od známého náměstí Piazza Mazzini a pouhých 500 metrů od vodního parku Caribe Bay. Nabízí strategickou polohu, restauraci, bar, elegantní interiéry, půjčovnu a úschovnu kol, plážový servis v ceně a krásné výhledy z hotelové panoramatické terasy.

Itálie / Severní Itálie / Lido di Jesolo

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.