Podobné hotely

Lázeňský dům Krym

Od 5 830 Kč za osobu


Lázeňský dům Krym*** se nachází v centru lázeňského města Trenčianske Teplice na pěší zóně. Pro jeho návštěvníky je mimo jiné k dispozici i venkovní termální bazén s teplotou vody 33 - 36°C.

Slovensko / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice

Léčebný dům Pax

Od 5 950 Kč za osobu


Nově zrekonstruovaný léčebný dům Pax je situován v centru města přímo na kolonádě. Poblíž se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Výhodou je propojení krytou chodbou se slavnými lázněmi Hammam.

Slovensko / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice

Slovakia

Od 5 830 Kč za osobu


Lázeňský dům Slovakia je situován v centru města přímo na kolonádě. Poblíž se nachází mnoho restaurací, kaváren, obchůdků a lázeňský park. Výhodou je krytý bazén a dobrá dostupnost všech atrakcí v okolí.

Slovensko / Západní Slovensko / Trenčianske Teplice

Lázeňský dům Caritas I

Od 8 240 Kč za osobu


Lázeňský dům Caritas I se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu Klasik s balkonem nebo francouzským oknem poskytují maximální pohodlí. Stravování je poskytováno formou samoobslužných bufetových stolů v jídelně hlavního lázeňského domu Balnea Grand vzdáleném asi 70 metrů. K dispozici je zde výtah. V blízkém okolí můžete podniknout výlety do blízkých Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Lázeňský dům Caritas II

Od 8 240 Kč za osobu


Lázeňský dům Caritas II se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica v okrese Púchov. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Caritas II je od hlavní budovy lázní Balnea Grand vzdálený přibližně 150 metrů. V této hlavní budově je poskytováno jak stravování formou samoobslužných bufetových stolů, tak i wellness procedury. Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí. K dispozici je zde výtah. Lázně se nachází asi 14 km od Povážské Bystrice. V blízkém okolí můžete podniknout turistické výlety do Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Lázeňský dům Salvator

Od 8 240 Kč za osobu


Lázeňský dům Salvator se nachází v nejmladších slovenských lázních Kúpele Nimnica v okrese Púchov. Léčí se zde nemoci oběhového, trávicího a dýchacího ústrojí, dále nemoci z povolání a ženské nemoci. Salvator je od hlavní budovy lázní Balnea Grand vzdálený přibližně 50 metrů. V této hlavní budově je poskytováno jak stravování formou samoobslužných bufetových stolů, tak i wellness procedury. Dvoulůžkové pokoje typu Klasik poskytují maximální pohodlí. K dispozici je zde výtah. Lázně se nachází asi 14 km od Povážské Bystrice. V blízkém okolí můžete podniknout turistické výlety do Javorníků, Strážovských vrchů nebo na nosickou Přehradu mládeže.

Slovensko / Západní Slovensko / Nimnica

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.