Cestovní pojištění

Cestovní pojištění od UNION pojišťovny a.s. - SOZ 11-721-554

je doplňkový produkt k zájezdům a cestovním službám, které poskytuje naše cestovní kancelář Geovita. Cestovní pojištění se vyplácí - kryje řadu nečekaných situací a událostí. Přehlednou tabulku pojištění najdete níže. Kompletní informace pro zákazníky, kteří se na dovolenou pojišťují, najdete v tzv. Modré knížce. Samotné Všeobecné pojistné podmínky (VPP) jsou k nahlédnutí rovněž na našich stránkách. VPP jsou k pročtení a stažení zde.

Sazby cestovního pojištění včetně pojistného plnění najdete ve výše uvedeném odkazu Modrá knížka. Ceny denního pojistného pro evropské destinace, které najdete v naší nabídce se pohybují od (Slovensko) 20 Kč/ osoba/ den, ostatí země 24 Kč/ osoba/ den. Pro zimní sporty máme rovněž kvalitní pojistný produkt v ceně od (Slovensko) 45 Kč/ osoba / den, ostatní evropské země 55 Kč/ osoba/ den. Máme připraveny i pojistné produkty s vysokou mírou krytí vč. nepojízdného vozidla, nevydařené dovolené, opožděného nástupu apod.

Ceny a informace o pojištění uvádíme taktéž v záložce SLEVY a PŘÍPLATKY přímo v rezervačním formuláří každého zájezdu. Objednávku cestovního pojištění lze snadno a rychle provést i přímo v každé jedné rezervaci zájezdu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Limity pojistného plnění cestovního pojištění do zahraničí pro zákazníky CK Geovita

 

 

Facebook