Cestovní pojištění od Union pojišťovny a.s.

je doplňkový produkt k zájezdům a spojeným cestovním službám, které poskytuje naše cestovní kancelář Geovita. Cestovní pojištění se vyplácí - kryje řadu nečekaných situací a událostí. Přehlednou tabulku pojištění najdete níže. Kompletní informace pro zákazníky, kteří se na dovolenou pojišťují, najdete v tzv. Modré knížce. Samotné Všeobecné pojistné podmínky (VPP) jsou k nahlédnutí rovněž na našich stránkách, jsou k pročtení a stažení zde.

Sazby cestovního pojištění včetně pojistného plnění a limitů najdete ve výše uvedeném odkazu Modrá knížka. Ceny denního pojistného pro evropské destinace, které najdete v naší nabídce se pohybují od (Slovensko) 20 Kč/ osoba/ den, ostatí země 24 Kč/ osoba/ den.

Pro zimní sporty máme rovněž kvalitní pojistný produkt v ceně (Slovensko) 45 Kč/ osoba/ den, ostatní evropské země jsou za 55 Kč/ osoba/ den.

Ceny a informace o pojištění uvádíme taktéž v záložce SLEVY a PŘÍPLATKY přímo v rezervačním formuláří každého zájezdu. Může nám také napsat přímo na kontakt@geovita.cz

Limity pojistného krytí cestovního pojištění pro účastníky zájezdu mimo Evropu a EU (Kuba, Gruzie, letenky) (otevřít ke čtení). Nabízíme balík pojištění A 60.

Přihlaste se k odběru novinek