1. (26.10.2022) OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO POLSKO a SLOVENSKO

POČET POZIC: 1

Region / pracovní místo:
· Polsko, Slovensko, Česká republika

Práce možná na hlavní pracovní poměr (na pracovní smlouvu)  nebo jako OSVČ (na fakturu).

Co Vás čeká:

  • Práce s lidmi (s klienty naši CK)
  • Účast a vedení obchodních jednání s dodavateli ubytovacích služeb a služeb cestovního ruchu
  • Koordinace skupin a zájezdů
  • Obchodní akvizice, tvorba speciálních balíčků
  • Práce s rezervačním systémem Stovka, MS Office

2. (26.10.2022) REPREZENTANT v MAĎARSKU, RAKOUSKU, REPREZENTANT/ OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

· Maďarsko, Česká republika

  • Koordinace skupin včetně autobusových zájezdů
  • Obchodní akvizice

k bodům 1. i 2. OČEKÁVÁME pro POLSKO, MAĎARSKO a RAKOUSKO:

  • Přirozenou schopnost komunikovat
  • Prezentační, obchodní a organizační dovednosti
  • Maďarský jazyk (pro nabídku práce na maďarském trhu)
  • Polština (pro nabídku práce na polském trhu)
  • CZ/SK jazyky slovem i písmem (na komunikační úrovni), AJ výhodou,
  • Samostatnost a cílevědomost, chuť pracovat na svém osobním rozvoji
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Obchodní praxe v cestovním ruchu (tour-operátor, ubytovatel, průvodce, delegát, operátor cestovní kanceláře) výhodou

Co nabízíme:

  • Zajímavou individuální, samostatnou práci v cestovním ruchu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Motivační platové ohodnocení vč. bonusů
  • Kompletní zaškolení a trénink potřebných znalostí a dovedností
  • Mobilní telefon, notebook, 4 týdny dovolené, 5 sick days, stravenkový paušál

Předpokládaný nástup: květen  (máj) 2022.

3. (26.10.2022) API programátor, OpenTravel programátor

· Česká republika

Hledáme do našeho týmu freelancera nebo na částečný úvazek programátora se znalostí branže cestovního ruchu. Nutná znalost problematiky Channel managerů, kódování OpenTravel. org

  • Cílené a tématické týmové porady
  • Neformální pracovní prostředí, volná pracovní doba
  • Flexibilní pracovní doba

Předpokládaný nástup: dle možností, čím dřív tím lépe.

4. (26.10.2022) DELEGÁTI, PRŮVODCI na 2023

Hledáme do našeho týmu delegáty, technické průvodce (pro autobusové převozy), průvodce.

Cílové destinace: Kuba, Chorvatsko, Gruzie, Kypr, Maďarsko, Slovensko, Polsko,

Můžete počítat s atraktivní náplní, prací v mladém kolektivu, kontaktem s lidmi všech věkových skupin. Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení a podíl na úspěchu společnosti. Nástup dle Vašich možností. Podmínkou ŘP sk.B, angličtina, samostatnost, organizační schopnosti, týmovost. Výhodou jazyk příslušné země.

K VÝŠE UVEDENÝM POZICÍM: Zašlete nám Váš životopis (CV) vč. mzdových popř. i dalších požadavků, informace o zkušenostech a dosavadním uplatnění. Jazykové znalosti - viz inzerát (u delegátské pozice angličtina na úrovni min. B2). Požadujeme běžnou komunikaci, empatii a týmového ducha. CV a motivační dopis zasílejte na e-mailkontakt@geovita.cz.

Přihlaste se k odběru novinek