icoKal
icoKal

Dovolená Itálie

Itálie - nádherná země lákající nejen svou krajinou, ale také historií a krásnými plážemi. Itálie se táhne od Alp až na jih Evropy, leží na Apeninském poloostrově a je téměř ze všech stran obklopena mořem. Všechna moře, která jsou součástí středozemí  - Jadran, Jónské a Tyrhénské moře - jsou turisticky atraktívní a vyhledávana.  Z počtu 20 italských regionů je 13 podél pobřeží a 2 regiony jsou ostrovní. Severní část země je typicky horská s alpským klimatem. Zde se nachází známá lyžařská střediska. Jedná se hlavně o oblíbená střediska Dolomit. 

Itálie je na dovolenou aktivní, horskou, u moře, lyžařskou atd. prostě zemí ideální. Kdo hledá evropskou exotiku, může na Liparské ostrovy s plážemi z černého písku. Kdo preferuje hory, může se vydat do Alp, Dolomit nebo Apenin. Apeniny se táhnou téměř celým poloostrovem a Dolomity s Alpami jsou na severu - ty doporučujeme hlavně na zimní dovolenou. Itálie to je rovněž množství nádherných měst, která jsou rozseta po celé zemi. 

 

Dovolená v Itálii s CK Geovita.
Benátský karneval. Dovolená v Itálii s CK Geovita.
Dovolená v Itálii s CK Geovita.
Dovolená v Itálii s CK Geovita.
Skrýt popis

Lokality Itálie

  Casa Alpina P. Pavoniani, Ponte di Legno, Itálie, Dovolená s CK Geovita
5 220 Kč
cena od:
Horský hotel poblíž lyžařského střediska s panoramatickými výhledy na překrásné vrcholky Dolomitů. Přátelská atmosféra, komfortní ubytování, výborné podmínky pro provozování letních i zimních sportů, prosluněná poloha. Domluvíte se zde ČESKY!
  Villaggio Turistico Internazionale, Bibione, Itálie, Dovolená s  CK GEOVITA.
1 775 Kč
cena od:
Nadstandardně vybavené rekreační středisko ležící u Jaderského moře. Nabízí ubytování v komfortních mobilních domcích s klimatizací a dřevěnou terasou. Ideální volba pro rodiny s dětmi, kteří chtějí spojit zážitek z ubytování v lůně přírody s pohodlím hotelového střihu. Široká nabídka sportovních a animačních programů, nádherná pláž, bazény, vodní atrakce a skvělá prázdninová atmosféra.
  Ca Pasquali Village, Holiday Resort, Dovolená v Itálii, CK Geovita
1 733 Kč
cena od:
Luxusní rezort s akvaparkem u krásného průzračného moře. Ubytování v přírodě v klimatizovaných a velmi komfortně zařízených mobilních domech. Resort získal řadu mezinárodních ocenění.
  Vela Blu Camping Village, Cavallino Treporti, Itálie, Dovolena s CK Geovita
1 720 Kč
cena od:
Vila Blu Camping Village je úžasná prázdninová vesnička u jadranského moře obklopená piniovým hájem. Svým hostům nabízí komfortní ubytování v mobilních domcích, akvapark, vířivku, pestrý animační program, restauraci, bar, pizzerii, dětský koutek a výjimečnou uvolněnou atmosféru. Poblíž se nachází vodní ráj Aqualandia s širokou nabídkou toboganů a dalších vodních atrakcí.
  Camping Sabbiadoro, Lignano Sabbiadoro, Itálie, Dovolená u moře s CK Geovita
3 710 Kč
cena od:
Camping Sabbiadoro leží v turisticky velmi oblíbeném středisku Lignano s bohatým denním i nočním životem. Klimatizované a nadstandardně vybavené mobilní domky uchvátí všechny, kteří milují ubytování v přírodě bez nutnosti vzdát se pohodlí civilizace. Součástí komplexu je písčitá pláž, vnitřní i venkovní bazén, posilovna, dětské hřiště a bohatý animační program včetně karaoke. Hned u kempu je bar, restaurace a supermarket.
  Hotel Adria, Lignano, Itálie, Dovolená s CK Geovita
7 140 Kč
cena od:
Hotel Adria*** leží v oblíbeném italském letovisku u písčité pláže. Nabízí příjemné ubytování v komfortně zařízených pokojích, velkou zahradu s hřištěm, výborné jídlo, skvělé zázemí pro rodiny s dětmi a ideální polohu u moře a pěší zóny. .
  Marina Julia Camping Village, Friuli Venezia Giulia, Monfalcone, Itálie, Dovolená s CK Geovita
932 Kč
cena od:
Marina Julia Camping Village je prázdninová vesnička ležící poblíž historického města Monfalcone u jaderského moře. Nabízí ubytování v komfortně zařízených mobilních domcích s venkovním posezením, tři bazény, pestrou nabídku sportovních programů, animace pro děti, sportoviště, restaurace a bary. 100 metrů od střediska se nachází škola windsurfingu.
  Sport hotel Pampeago, Dolomity, Val di Fiemme, Itálie, Geovita cestovní kancelář
5 350 Kč
cena od:
Příjemný rodinný hotel leží uprostřed lyžařského střediska Ski Center Latemar jen 70 metrů od nástupní stanice lanovky. Fantastická poloha, skvělé podmínky pro zimní i letní sporty, animační programy, wellness centrum s bazénem a zdejší velmi chutná kuchyně zaručí vydařenou dovolenou.
  Recepce Paradú Eco Resort Toskánsko, Itálie. Dovolená v Itálii s CK Geovita
3 510 Kč
cena od:
Překrásný rezort leží v jednom z nejmalebnějších italských regionů v Toskánsku u pláže a průzračně čistého moře. Nabízí originální ubytování v luxusních klimatizovaných domcích, bazén, vířivky, restaurace a bary, zázemí pro rodiny s dětmi, pestrou paletu animačních a sportovních programů a neopakovatelné zážitky.
Facebook