Cestovní servis - parkování, letenky, autopůjčovny, náhrady v letecké dopravě

Parkování letiště Praha

ON-LINE rezervace parkování na Letišti Václava Havla za výhodné ceny

Zaparkujte na GO parkingu - ušetříte, komfortně a bezpečně zaparkujete, a samozřejmě Vás dopraví i se zavazadly přímo k terminálům. GO parking poskytuje parkovací služby cestujícím odlétajícím z Letiště Praha. Parkoviště se nachází 2300 m od terminálů a transfer je rychlejší než docházková vzdálenost z letištního parkingu. Rezervací získáte atraktivní cenu za parkování i garanci místa. Ceny jsou lepší než bez rezervace anebo na letištních parkovištích. Možnost úhrady bankovním převodem, platební kartou, hotově. Rezervaci si můžete udělat zde v objednávkovém formuláři anebo také na tomto odkaze na stránkách www.GOparking.cz

S parkovacím šekem získáváte na letišti i další výhody. Slevyve vybraných prodejnách a restauracích.

www.Geovita.cz/parkovani-letiste-praha

 

Letenky

Nejlepší ceny letenek na českém trhu. Nabízíme databázi letenek největšího vyhledávače leteckých spojů. Přesvěčte se o levných a zajímavých letenkách. Nabízíme low-cost letenky, akční ceny na letenky zakoupené dopředu. Některé letecké společnosti Vás navíc ještě obdaří bonusem. Nabízíme odlety z Prahy, Vídně, Katovic, Krakova, Mnichova a dalších měst. My Vám k vybraným spojům či leteckým společnostem přidáme třeba parkování na Letišti Václava Havla Praha zdarma.

 

Kompenzace v letecké dopravě. Ověřte si, zda máte nárok!

Kompenzace v letecké dopravě. Ověřte si, zda máte nárok!
Dle platné evropské legislativy máte nárok až na 250€ - 600€ v závislosti na délce letu.

Díky spojení cestovní kanceláře Geovita s.r.o a společnosti Click2Claim, která se profesionálně zabývá nepravidelnostmi v letecké dopravě, Vám účinně pomůže při vymáhání kompenzací. Lze je vymáhat až dva roky zpětně. Pro ověření nároku klikněte na banner a vyplňte formulář.

V jakých případech vzniká nárok na kompenzaci?

• Zpoždění letu o více než 3 hodiny
• Zrušení letu
• Odepření nástupu na palubu
• Přesměrování letu
 

Jaká jsou Vaše práva?

Travel Standard

Služba, díky níž si můžete po návratu ověřit, zda máte nárok na kompenzaci v letecké dopravě z kteréhokoli výše uvedeného důvodu. Žádost můžete podat vyplněním formuláře.

Travel Asistent

Forma předplacené služby. Za pouhých 49 Kč získáte kompletní servis v případě jakýchkoliv provozních nepravidelností v letecké dopravě. Zakoupit Travel Asistenta může našim prostřednictvím na e-mailu: kontakt@geovita.cz.

Co získáváte díky službě Travel Asistent:

• Kompletní servis a podporu při zajišťování claimů (řešení případu).
• 24/7 Asistenční linka
• Online podání žádosti
• Vyšší objem plnění než v případě Travel Standard
• Online informace o stavu žádosti
• Právní zastoupení v celé EU

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.