Podobné hotely

Pansion Ivana - apartmány

Od 10 977 Kč za osobu


Pansion Ivana *** je rodinný hotel s apartmány ležící 300 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Baška Voda. Nabízí komfortní ubytování v apartmánech s balkonem, restauraci, bar, terasu s grilem, zahradu s dětským hřištěm, soukromé parkoviště a internetové připojení WIFI

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Boutique Hotel Noemia

Od 6 050 Kč za osobu


Boutique Hotel Noemia ****, otevřený v roce 2020, se ihned zařadil mezi velmi oblíbené hotely v populárním letovisku Baška Voda. Nachází se 250 metrů od pláže a 200 metrů od centra města. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, venkovní bazén, wellness centrum, zahradu a krásné výhledy na pohoří Biokovo.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Family Resort Urania

Od 10 120 Kč za pokoj


Rekreační středisko Urania ** leží v oblíbeném letovisku Baška Voda uprostřed borového lesoparku, 100 metrů od moře a 500 metrů od centra města. Nabízí ubytování v nově rekonstruovaných apartmánech, plážový bar, samoobslužnou restauraci, prázdninový klub, WIFI a parkování zdarma.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Hotel Alem

Od 8 060 Kč za osobu


Hotel Alem ** leží 20 min pěšky od oblíbeného letoviska Baška Voda, na úpatí horského masivu Biokovo 150 metrů od nejbližší pláže. Nabízí cenově dostupné ubytování, klimatizovanou restauraci, aperitiv bar, snack bar, klidné prostředí uprostřed zeleně, bankomat a možnost parkování zdarma. Doporučujeme nenáročným klientům, kteří preferují klidnou dovolenou. Baška Voda je malebné přímořské městečko s turistickou promenádou lemovanou restauracemi, kavárničkami, stánky se suvenýry a olivovými háji. Z městečka je nádherný výhled na pohoří Biokovo.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Hotel Horizont

Od 21 127 Kč za osobu


Hotel Horizont leží přímo na promenádě jen 50 metrů od moře v jednom z nejoblíbenějších chorvatských letovisek. Svým hostům nabízí vnitřní a venkovní bazén, prostorné wellness centrum se saunovým světem, bohatou nabídku masáží a kosmetických ošetření, exkluzivní gastronomii a malebné okolí.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Pansion Ivana

Od 5 900 Kč za osobu


Pansion Ivana *** je rodinný hotel ležící 300 metrů od pláže a 500 metrů od centra letoviska Baška Voda. Nabízí komfortní ubytování s balkonem, restauraci, bar, terasu s grilem, zahradu s dětským hřištěm, soukromé parkoviště a internetové připojení WIFI

Chorvatsko / Makarská riviéra / Baška Voda

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.