Možnost on-line platby
Terme Čatež - Mobilní domy Happycamp

Od 3 240 Kč za pokoj

sleva až 528 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Mobilní domky Happycamp Terme Čatež *** jsou součástí termálního rekreačního komplexu Terme-Čatež. Nabízí ubytování v dřevěných domcích pro 4 až 7 osob, jeden z největších akvaparků v Evropě s celoročním provozem, příjemnou prázdninovou atmosféru a možnost aktivní rekreace.

Slovinsko / Jihovýchodní Slovinsko / Terme Čatež

Možnost on-line platby
BR
Terme Čatež - Mobilní domy Suncamp

Od 4 210 Kč za pokoj

sleva až 201 Kč

Cena obsahuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity,

Mobilní domky Suncamp Terme Čatež **** jsou součástí termálního rekreačního komplexu Terme-Čatež. Nabízí ubytování v nových stylových mobilních domků ve stylu Afrického Safari, jeden z největších akvaparků v Evropě s celoročním provozem, příjemnou prázdninovou atmosféru a možnost aktivního odpočinku.

Slovinsko / Jihovýchodní Slovinsko / Terme Čatež

Možnost on-line platby
Adria Village Olimia

Adria Village Olimia

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 9 720 Kč za pokoj


Cena obsahuje: snídaně, vstupy, parkování, aktivity,

Adria Village Olimia **** je součástí lázeňského rezortu Terme Olimia ležícího 50 metrů od největšího termálního slovinského akvaparku Aqualuna. Nabízí ubytování v luxusních klimatizovaných stanech s dřevěnou terasou, snídaně od farmářů, vstup do termálního akvaparku s tobogány a vodními atrakcemi, vstup do rodinného wellness centra Aqualuna s saunovým světem a bazény a romantické venkovské prostředí. V komplexu se nachází restaurace a společenské posezení u krbu.

Slovinsko / Jihovýchodní Slovinsko / Terme Olimia - Podčetrtek


Dovolená ve Slovinsku s CK Geovita.

Jihozápadní část Slovinska má charakter poněkud odlišný od zbytku země. Chybí tu vysoké štíty Julských či Kamišských Alp a krajina je tu nějak oblejší a mírnější. Je oblastí kopců pokrytých vinicemi, malých kostelíků, hradů a klášterů.

Mezi nejznámější památky patří renesanční zámek Turjak a nedaleká usedlost Trubar. Obě místa jsou spojena lesní stezkou, jednou z mnoha v oblasti Velike Lašče, která má na Slovinsku kulturní tradici. Za návštěvu rozhodně také stojí známá krasová oblast Dobrepolje s jeskyní Podpeška a největším lipovým hájem Slovinska.

Stejně jako přímořské území Slovinska za návštěvu stojí oblast řeky Krky. U jejího pramenu narazíte na jeskyni Krška, podél pak na hrad Žužemberk. Je považován za jeden z nejkrásnějších hradů Slovinska. Milovníkům lázeňství a wellness doporučujeme město Dolenjské Toplice, lázně Šmarješke Toplice nebo Terme Čatež.

Přihlaste se k odběru novinek