Podobné hotely

Adria Ankaran - Mobilní domky Premium

Od 13 760 Kč za pokoj


Komfortní mobilní domky Premium s terasou leží 50 metrů od pláže, v letovisku Adria Ankaran, poblíž italských hranic. Rezort nabízí vnitřní a venkovní bazény, vstup na pláž, wellness centrum, sportoviště, bowling, dětské hřiště, restaurace, bary, kavárny a pestrou nabídkou volnočasových aktivit.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Ankaran

Adria Ankaran - Mobilní domky Standard

Od 10 750 Kč za pokoj


Mobilní domky Standard s terasou nabízí jednodušší ubytování u moře v letovisku Adria Ankaran. Součástí rezortu jsou vnitřní a venkovní bazény, pláž, wellness centrum, sportoviště, bowling, dětské hřiště, restaurace, bary, kavárny a pestrá nabídka volnočasových aktivit.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Ankaran

Olive Suites

Od 10 250 Kč za osobu


Luxusní apartmány Olive Suites **** jsou součástí rezortu Hotel & Resort Adria Ankaran, ležícího u jaderského moře v letovisku Ankaran na území bývalého benediktinského kláštera. Nabízejí sofistikovanou eleganci a pohodlí uprostřed zelené oázy s tisícem středomořských stromů. Hosté mají k dispozici pestrou nabídku sportovních a volnočasových aktivit a výbornou gastronomii v hotelu Convent.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Ankaran

Villa Adriatic

Od 12 190 Kč za osobu


Villa Adriatic leží v srdci krásného parku u moře v letovisku Ankaran s nejlepšími plážemi Slovinska. Je součástí rezortu s bazény, wellness centrem, sportovišti, bowlingem, dětským hřištěm, restauracemi, bary, kavárnami a pestrou nabídkou volnočasových aktivit. Nabízí ubytování v apartmánech s terasou nebo balkonem.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Ankaran

Villa Bor

Od 11 460 Kč za osobu


Villa Bor leží v přímořským letovisku Ankaran s nejlepšími plážemi Slovinska. Je součástí oblíbeného rezortu s bazény, wellness centrem, sportovišti, bowlingem, dětským hřištěm, restauracemi, bary, kavárnami a pestrou nabídkou volnočasových aktivit. Nabízí ubytování v komfortních apartmánech pro jednu až čtyři osoby.,

Slovinsko / Slovinský Jadran / Ankaran

Apartmány Salinera Premium

Od 20 040 Kč za pokoj


Apartmány Salinera Premium jsou součástí zeleného rezortu s bioenergetickým parkem u jadranského moře. Nabízí komfortní ubytování v rekonstruovaných apartmánech, elegantní wellness centrum, venkovní bazény, pláž, chutnou kuchyni a překrásné výhledy na moře.

Slovinsko / Slovinský Jadran / Strunjan

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.