Možnost on-line platby
BR
Hotel Radin

Hotel Radin

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 2 737 Kč za osobu

sleva až 15%

Cena obsahuje: polopenze, aktivity, animace, parkování, vstupy

Elegantní hotel Radin leží ve slovinských lázních Radenci a nabízí velmi komfortní ubytování, termální bazény, bohatou nabídku wellness a relaxačních procedur, přímé spojení se zdravotním střediskem a velmi příjemnou lázeňskou atmosféru,

Slovinsko / Radenci

Osvěžte se v dalším slovinském lázeňském městečku poblíž hranic s Maďarskem a Rakouskem. Přírodní minerální voda je vyhlášená svými léčebnými účinky, je vhodná zejména pro rehabilitaci pacientů po infarktu, mozkové mrtvici a po operacích srdce. Lázně pomáhají i pacientům trpícím revmatickými nebo neurologickými onemocněními, poruchami metabolizmu a osteoporózou. Léčba probíhá například vodní gymnastikou, bylinnými koupelemi, magnetickou terapií, akupunkturou, masážemi a také speciální metodou zvanou „fango“, při které se využívá léčebných účinků termální vody.

Kromě léčebných procedur mohou hosté komplexu využít spoustu relaxačních a zkrášlujících programů – ájurvédských masáží, aromaterapií, čokoládových zábalů, tělových peelingů nebo zábalů v bahně. Velmi oblíbené je cvičení ve vodě pod vedením zkušených lektorů.

A po relaxaci můžete ještě vyzkoušet tenis, golf, paintball, splavování řeky Mury, jízdu na koni, procházky přírodou nebo let balónem – to vše vám zajistí dostatek nezapomenutelných zážitků.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.