Česká republika

Česká republika - tuzemsko - je turisticky velmi atraktivní. Každoročně se pro dovolenou v Česku rozhodují milióny lidí. Máme hory, úrodné nížiny, dostatek vody, historická města, vyhlášené lázně, chutné víno, pivo, lákavou kuchyni. Cestovní ruchu se stále rozvíjí a ukazuje nám stáne nové možnosti a příležitosti. Projet a poznat země české, moravské a slezské dá hodně plánování, protože všude je řada pozoruhodností, odlišností a všerůzných tradic a zvyklostí. Stojí za to se po naší republice rozjet. Země není velká a dá se i na prodloužený víkend nebo pár dnů vyrazit i na druhou stranu republiky, zabere to vždy jen pár hodin a octnete se "jinde". Naplánujte si kam tedy v nejbližší době anebo se jen tak rozhodněte a vyrazte. My Vám rádi takové krátké zájezdy za poznáním zajistíme. Krásné Česko se snažíme členit do turisticky známých oblastí, aby byly každému srozumitelné. Oblasti se skládají z lokalit a ty z míst. Všude tam najdete propozice rodinné dovolené, lázeňské nebo ozdravné pobyty, wellness zařízení, horské hotely, víkendové pobyty, pobyty pro seniory atd. Věříme, že si to své najdete a využijete našich služeb.

Seznam lokalit

Česká republika - seznam zájezdů

Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Hotel Adamantino  

Hotel Adamantino, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
1 750 Kč/osobu
Příjemný hotel v nádherném prostředí u přehrady. Je ideálním výchozím místem pro romantické procházky kolem malebného jezera plného ryb nebo k lázeňské kolonádě, vzdálené pouhé 2,5 km. Hotel pořádá seniorské a rodinné pobyty za velmi atraktivní ceny. Součástí hotelu je wellness centrum se saunou, vířivkou, vnitřním ohřívaným bazénem a nabídkou masáží. Večery jsou zpestřené tanečními večírky s živou hudbou.
Více
Česká republika, Jeseníky, Velké Losiny

Hotel Eliška  

Lázeňský hotel Eliška, Velké Losiny, Dovolená s CK Geovita
3 480 Kč/osobu
Hotel s nejhezčí polohou ve Velkých Losinách se nachází v samém srdci lázní uprostřed lázeňského parku. Rozsáhlá rekonstrukce zachovala domu jeho ráz i původní krásu a v současné době nabízí všechny služby "pod jednou střechou".
Více
Česká republika, Střední Morava, Teplice nad Bečvou

Lázeňský dům Moravan  

Lázeňský dům Moravan, Teplice nad Bečvou, Lázeňské a wellness pobyty, Dovolená s CK Geovita
4 950 Kč/osobu
Komfortně vybavené lázeňské sanatorium Moravan, které prošlo celkovou rekonstrukcí, se tyčí nad údolím řeky Bečvy v poklidné části lázní obklopené zelení.
Více
Česká republika, Západní Čechy, Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Royal  

Hotel Royal, Mariánské Lázně, Dovolená s CK Geovita
2 100 Kč/osobu
Nádherný lázeňský hotel Royal leží u malebného lesoparku jen 300 metrů od centra města. Nabízí velmi kvalitní hotelové i lázeňské služby, krásné panoramatické výhledy, skvělé gastronomické zážitky a výjimečnou lázeňskou atmosféru.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Miramare  

hotel Miramare
3 970 Kč/osobu
Moderní lázeňský hotel Miramare se nachází v klidné lokalitě nedaleko centra a lázeňského parku. Hotel zajišťuje komplexní služby pod jednou střechou. Nabízí profesionální lázeňskou péči s širokou nabídkou procedur. Najdete zde i dva vlastní léčebné prameny.
Více
Česká republika, Jižní Morava, Lednice

Spa Resort Lednice  

CK Geovita, Lednice, Spa Resort Lednice
2 450 Kč/osobu
Lázeňský hotel nabízí komfortní ubytování, jenž uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Vila Antoaneta  

CK Geovita - Vila Antoaneta - Luhačovice, exeriér
2 650 Kč/osobu
Stylový hotel Vila Antoaneta leží v klidné části lázní Luhačovice poblíž lázeňské kolonády a malebného parku. Nabízí široký výběr lázeňských a wellness procedur a kosmetické služby. Součástí je úžasné vodní centrum s dvěma propojenými bazény, vířivkou a saunou. Milovníci dobrého jídla zde ocení místní gastronomické speciality.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Vila Valaška  

Vila Valaška, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
3 900 Kč/osobu
Luxury Spa & Wellness VILA VALAŠKA **** je architektonickým veledílem významného architekta Dušana Jurkoviče. Je určena pro nejnáročnější lázeňské hosty, zamilované páry a milovníky kvalitní gastronomie. Součástí hotelu je intimní wellness s bohatou nabídkou lázeňských procedur. Hotel je přímo propojený s hotelem VILA ANTOANETA, kde se nachází úžasný vodní relax centrum.
Více
Česká republika, Jeseníky, Velké Losiny

Wellness hotel Diana  

Wellness hotel Diana, Dovolená s CK Geovita
2 660 Kč/osobu
Velmi příjemný wellness hotel v Jeseníkách s širokou nabídkou relaxačních a wellness procedur i možností sportovní vyžití pro celou rodinu. Hotel je umístěn na okraji lesa v pohádkově krásné přírodě s nádherným výhledem do okolí.
Více
Česká republika, Východní Morava, Luhačovice

Wellness hotel Pohoda  

Wellness hotel Pohoda, Luhačovice, Dovolená s CK Geovita
2 810 Kč/osobu
Velmi oblíbený hotel Pohoda leží v klidném a příjemném prostředí Luhačovic nedaleko Pozlovické přehrady a letního aquaparku Duha. Nabízí působivý moderní komfort, skvělé wellness centrum, zázemí pro rodiny s dětmi a výbornou restauraci.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz