Maďarsko

Budapest, parlament

Asi každého z nás při slově Maďarsko napadnou 4 pojmy - lázně, Budapešť, víno a maďarština. První 3 vyvolají úsměv, poslední může vyvolat obavy. Máme však pro Vás dobrou zprávu, není se čeho bát… My pro Vás vše zařídíme. Na Vás bude se sbalit, vyrazit na cestu a pořádně si to užít.

V Maďarsku je vše, co člověk tohoto tisíciletí potřebuje k dokonalému odpočinku, relaxaci a regeneraci sil: koupání, skvělá kuchyně, sportovní i kulturní vyžití, historie, tradice... Toto všechno spojte s kvalitními ubytovacími a stravovacími zařízeními a Vaše rozhodnutí o letošní dovolené je na světě.

Maďarsko je relaxačním, regeneračním a wellness rájem Evropy. Už staří Římané objevili teplé prameny, které se nacházejí pod celým Maďarskem a hojně využívali jejich blahodárný účinek. Dnes zažívají lázně, a nejenom v Maďarsku, novodobý rozmach. Dávné tradice se spojili s moderní dobou, vznikli rozsáhlé rezorty a areály, které Vám nabídnou léčbu a společenské vyžití se zábavou a sportem v jednom.

Střediskem letní dovolené v Maďarsku, zejména pro mladé a rodiny s dětmi, je Balaton. Přitom pozor: pláže severního a jižního břehu Balatonu se od sebe podstatně liší. Na severu přechází voda prudce do hloubky a po 30-50 m již nedosáhnete na dno. Zdejší pláže jsou vhodné spíše pro dobré plavce či pro ty, kteří přijíždějí s dospívajícími dětmi. Naopak na jižním břehu se voda jen pozvolna svažuje a tak se zde  mohou bezpečně koupat i ty nejmenší děti. Dovolenou u Balatonu doporučujeme cyklistům, milovníkům koupání a dobrého vína. Balaton a nebo„maďarské moře“ je největší sladkovodní jezero v střední Evropě.

Hlavní město Budapešť s přívlastkem „lázeňské“ láká návštěvníky z celého světa. Minulost je zde živou součástí moderní a pulzující přítomnosti. Kultura, historie a pohodová relaxace – to vše najdete na jednom místě na břehu Dunaje.

V Maďarsku si každý najde to svoje… Ať už se jedná o mladou generaci, hledající rušnější destinace, anebo o rodiny s dětmi, které preferují klid, bezpečnosti a zábavu pro děti, nebo lidi hledající relaxaci pro svoje tělo i duši a nebo seniory toužící po odpočinku, regeneraci a léčbě – každý si tu najde svůj kousek ráje.

Pojeďte s námi do Maďarska… zamilujete si ho!

  • Bukfurdo, lazne
  • Budapest, lazne
Seznam lokalit

Doporučujeme

Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: AKCE 4=3 Rekreační pobyt 4 noci

  Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: Rekreační pobyt RESERVED 4 noci

  Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: Rekreační pobyt RESERVED 4 noci

  Thermal hotel Visegrad. Akce 4=3. Dovolená v Maďarsku s cestovní kanceláří Geovita.     večení pohled na hotel a venkovní celoroční bazény, Thermal hotel Visegrad, Maďarsko. Geovita cestovní kancelář     večení pohled na hotel a venkovní celoroční bazény, Thermal hotel Visegrad, Maďarsko. Geovita cestovní kancelář
Termín: od 25.11.2017   Termín: od 14.6.2017   Termín: od 15.12.2017
Strava: Polopenze   Strava: Polopenze   Strava: Polopenze
Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava
AKCE! 4 noci v ceně 3. Relaxační pobyt v hotelu s jedinečnou atmosférou. Relax, pohoda, skvělá gastronomie a nádherné výhledy na Dunaj a okolní malebnou pahorkatou krajinu. WELLNESS a FITNESS V CENĚ! DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA!   Exkluzivní pobyt pro zákazníky RESERVED. Skvělá relaxace v hotelu s jedinečnou atmosférou a nádherným okolím. V ceně polopenze formou bohatých švédských stolů, neomezený vstup do hotelového wellness centra s vnitřními a venkovními termálními bazény, vstup do fitness centra, láhev vína na pokoji, audio kniha na cestu dla vlastního výběru a cestovní pojištění.   Exkluzivní pobyt pro zákazníky RESERVED. Skvělá relaxace v hotelu s jedinečnou atmosférou a nádherným okolím. V ceně polopenze formou bohatých švédských stolů, neomezený vstup do hotelového wellness centra s vnitřními a venkovními termálními bazény, vstup do fitness centra, láhev vína na pokoji, audio kniha na cestu dla vlastního výběru a cestovní pojištění.
Cena: od 4 400 Kč   Cena: od 6 900 Kč   Cena: od 5 500 Kč

Maďarsko - seznam zájezdů

Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Aquaworld Resort  

Aquaworld Resort s hotelem v Budapešti
3 713 Kč/osobu
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua  

Danubius Health Spa Resort Aqua, CK Geovita
3 830 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Aqua je první ALL INCLUSIVE wellness hotel postaven ve městě Hévíz. Nabízí komfort, relaxaci ve velmi příjemném prostředí, moderní wellness centrum, lázeňské procedury a skvělou gastronomii.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Danubius Health Spa Resort Bük  

Danubius Health Spa Resort Bük, Bük, Dovolená s CK Geovita
4 650 Kč/osobu
Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném lázeňském městečku. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Nádherné wellness centrum, široká nabídka sportovních aktivit, bohatě vybavená herna, špičkový all-inclusive servis a krásná lokalita uchvátí každého.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Danubius Health Spa Resort Helia  

Danubius Health Spa Resort Helia, Budapešt, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
3 650 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Helia leží v krásné lokalitě na břehu Dunaje jen 15 minut od historického centra Budapešti. Nabízí nádherné výhledy, prostorné wellness centrum, elegantní restauraci a kavárnu, špičkové hotelové služby a možnost pořádání konferencí a obchodních akcí.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Danubius Health Spa Resort Hévíz  

Danubius Health Spa Resort Héviz, Dovolená s CK Geovita
3 800 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Hévíz je pohádkovou destinaci pro relaxaci a oddech s přáteli, nebo s rodinou. Výjimečná lokalita u největšího přírodního termálního jezera Evropy. Součásti je rozsáhlé wellness a dobře vybavené fitness centrum. Špičková úroveň služeb.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Danubius Health Spa Resort Margitsziget  

Danubius Health Spa Resort Margitsziget, Budapešt, Maďarsko: Dovolená s CK Geovita
4 150 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Margitsziget **** leží na překrásném Margaretině ostrově v samém srdci Budapešti a je označován jako jedno z nejlepších wellness a léčebných center Evropy. Nádherná lokalita, špičkové služby, široká nabídka lázeňských procedur a blahodárná termální voda uchvátí i náročnější klienty.
Více
Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Danubius Health Spa Resort Marina  

Maďarsko - Balatonfüred - Danubius Health Spa Resort Marina
3 950 Kč/osobu
Hotel s příjemnou atmosférou hned u jezera Balaton. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár  

Danubius Health Spa Resort Sárvár, Sárvár, Dovolená s CK Geovita
3 990 Kč/osobu
Hotel Sárvár se nachází v čarovném lázeňském městečku v západním Maďarsku, které láká své návštěvníky nedotknutou přírodou, termálními prameny s blahodárnými účinky a impozantní historickou architekturou. Rezort nabízí špičkové služby včetně velmi příjemného terapeutického a wellness centra a výborné gastronomie. Ideální místo pro načerpání nové pozitivní energie.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Kehidakustány

Dům Hertelendy  

Dům Hertelendy, Kehidakustány, Maďarsko - Dovolená s CK Geovita
3 090 Kč/osobu
Dům Hertelendy nabízí elegantní ubytování v těsné blízkosti oblíbených termálních lázní. Zde najdete klid, kvalitu a pestrou nabídku wellness procedur. Okolí hotelu skýtá mnoho možností trávení volného času, jako například cykloturistiku, lukostřelbu, jízdu na koni nebo let balonem.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Greenfield hotel Golf & SPA  

Hotel Greenfield Golf & Spa, CK Geovita s.r.o.
5 913 Kč/osobu
Pětihvězičkový wellness hotel s vlastními bazény a saunovým světem zaručuje našim hostům dokonalý odpočinek. U hotelu jsou golfové greeny, známé nejen v Maďarsku. Veřejné lázně Bükfürdö leží 800m od hotelu, lze využít vláček. Hotel nabízí skvělé služby, příjemnou dovolenou a relax.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz