Maďarsko

Budapešť, večerní pohled na hrad. Dovolená v Maďarsku, CK Geovita
Budapešť patří k jedněm z nejkrásnějších měst Evropy a stojí za návštěvu. Nabízíme Vám zájezdy do termálů a městských hotelů přímo v Budapešti.

Asi každého z nás při slově Maďarsko napadnou 4 pojmy - lázně, Budapešť, víno a maďarština. První tři vyvolají úsměv, poslední může vyvolat obavy. Máme však pro Vás dobrou zprávu, není se čeho bát… My pro Vás vše zařídíme. Na Vás bude se sbalit, vyrazit na cestu a pořádně si to užít.

V Maďarsku je vše, co člověk tohoto tisíciletí potřebuje k dovolené s dokonalým odpočinkem, relaxací a regenerací sil: koupání, skvělá kuchyně, sportovní i kulturní vyžití, historie, tradice... Toto všechno spojte s kvalitními ubytovacími a stravovacími zařízeními a Vaše rozhodnutí je teď jednodušší. Ochutnejte víno v některém ze sklípků a nepromeškejte šanci seznámit se s nespoutanými tóny maďarské lidové a cikánské hudby. A nezapomeňte si jako památku přivézt pravou maďarskou papriku.

Maďarsko je relaxačním, regeneračním a wellness rájem Evropy. Už staří Římané objevili teplé prameny, které se nacházejí pod celým Maďarskem, a hojně využívali jejich blahodárný účinek. Dnes zažívají lázně, a nejenom v Maďarsku, novodobý rozmach. Dávné tradice se spojily s moderní dobou, vznikly rozsáhlé resorty a areály, které Vám nabídnou léčbu a společenské vyžití se zábavou a sportem v jednom.

Střediskem letní dovolené v Maďarsku, zejména pro mladé a rodiny s dětmi, je Balaton. Přitom pozor: pláže severního a jižního břehu Balatonu se od sebe podstatně liší. Na severu přechází voda prudce do hloubky a po 30-50 m již nedosáhnete na dno. Zdejší pláže jsou vhodné spíše pro dobré plavce či pro ty, kteří přijíždějí s dospívajícími dětmi. Naopak na jižním břehu se voda jen pozvolna svažuje, a tak se zde mohou bezpečně koupat i ty nejmenší děti. Dovolenou u Balatonu doporučujeme cyklistům, milovníkům koupání a dobrého vína. Balaton je největší sladkovodní jezero ve střední Evropě.

Hlavní město Budapešť láká návštěvníky z celého světa. Minulost je zde živou součástí moderní a pulzující přítomnosti. Kultura, historie a pohodová relaxace – to vše najdete na jednom místě na břehu Dunaje.

V Maďarsku si každý najde to svoje… Ať už se jedná o mladou generaci hledající rušnější destinace, anebo o rodiny s dětmi, které preferují klid, bezpečnosti a zábavu pro děti, nebo lidi hledající relaxaci pro svoje tělo i duši či seniory toužící po odpočinku, regeneraci a léčbě – každý si tu má svůj kousek ráje.

Pojeďte s námi na dovolenou do Maďarska… zamilujete si ho!

Tipy:

Dunajské ohbí – jeden z nejkouzelnějších úseků Dunaje, táhne se od Budapešti přes lesy až na Slovensko. Nejlepší výhled je prý z vrcholu visegrádské pevnosti.

Vodní sporty na Balatonu – letoviska Siófok a Keszthely.

Pécs – nejvýznamnější sbírky turecké architektury.

Aggtelecká jeskyně

Hortobáďský národní park – ráj ornitologů, maďarští kovbojové v modrých sukních, možnost uvidět buvola indického.

Budapešť

Bukové hory – nejvyhledávanější turistika v Maďarsku.

Vinné sklípky – např. na vinné cestě Villány – Siklós a v oblasti tokaj – Hegyalja.

Šoproň – krásné městečko se spoustou muzeí a jedinečnou architekturou.

Eger – město na maďarské vysočině s barokní architekturou a vínem Býčí krev.

Hollókö – zachovalá vesnice v Novohradských horách s překrásnou lidovou architekturou (v seznamu UNESCO).

  • Budapest, parlament
  • Budapest, lazne
  • Balaton
Seznam lokalit

Doporučujeme

Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: AKCE 4=3 Rekreační pobyt 4 noci

  Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: AKCE 4=3 Rekreační pobyt 4 noci

  Maďarsko - Severní Maďarsko - Visegrád

Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko: AKCE 4=3 Rekreační pobyt 4 noci

  Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita     Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita     Thermal Hotel Visegrád, Visegrád, Maďarsko, Dovolená s CK Geovita
Termín: od 24.10.2017   Termín: od 2.4.2017   Termín: od 26.11.2017
Strava: Polopenze   Strava: Polopenze   Strava: Polopenze
Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava
AKCE! 4 noci v ceně 3. Relaxační pobyt v hotelu s jedinečnou atmosférou. Relax, pohoda, skvělá gastronomie a nádherné výhledy na Dunaj a okolní malebnou pahorkatou krajinu. WELLNESS a FITNESS V CENĚ! DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA!   AKCE! 4 noci v ceně 3. Relaxační pobyt v hotelu s jedinečnou atmosférou. Relax, pohoda, skvělá gastronomie a nádherné výhledy na Dunaj a okolní malebnou pahorkatou krajinu. WELLNESS a FITNESS V CENĚ! DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA!   AKCE! 4 noci v ceně 3. Relaxační pobyt v hotelu s jedinečnou atmosférou. Relax, pohoda, skvělá gastronomie a nádherné výhledy na Dunaj a okolní malebnou pahorkatou krajinu. WELLNESS a FITNESS V CENĚ! DÍTĚ DO 6 LET ZDARMA!
Cena: od 5 250 Kč   Cena: od 4 830 Kč   Cena: od 4 400 Kč

Maďarsko - seznam zájezdů

Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Aquaworld Resort  

Aquaworld Resort s hotelem v Budapešti
3 713 Kč/osobu
Objevte největší vodní svět v Maďarsku - Aquaworld Resort Budapešť! Luxusní hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aquaparkem ve střední Evropě. Vnitřní i venkovní bazény, vodní atrakce, velká zahrada, sportoviště. Relax i zábava pod jednou střechou.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Danubius Health Spa Resort Aqua  

Danubius Health Spa Resort Aqua, CK Geovita
3 830 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Aqua je první ALL INCLUSIVE wellness hotel postaven ve městě Hévíz. Nabízí komfort, relaxaci ve velmi příjemném prostředí, moderní wellness centrum, lázeňské procedury a skvělou gastronomii.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Danubius Health Spa Resort Bük  

Danubius Health Spa Resort Bük, Bük, Dovolená s CK Geovita
4 650 Kč/osobu
Hotel s příjemnou atmosférou v půvabném lázeňském městečku. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu. Nádherné wellness centrum, široká nabídka sportovních aktivit, bohatě vybavená herna, špičkový all-inclusive servis a krásná lokalita uchvátí každého.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Hévíz

Danubius Health Spa Resort Hévíz  

Danubius Health Spa Resort Héviz, Dovolená s CK Geovita
3 540 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Hévíz je pohádkovou destinaci pro relaxaci a oddech s přáteli, nebo s rodinou. Výjimečná lokalita u největšího přírodního termálního jezera Evropy. Součásti je rozsáhlé wellness a dobře vybavené fitness centrum. Špičková úroveň služeb.
Více
Maďarsko, Severní Maďarsko, Budapešť

Danubius Health Spa Resort Margitsziget  

Danubius Health Spa Resort Margitsziget, Budapešt, Maďarsko: Dovolená s CK Geovita
4 150 Kč/osobu
Danubius Health Spa Resort Margitsziget **** leží na překrásném Margaretině ostrově v samém srdci Budapešti a je označován jako jedno z nejlepších wellness a léčebných center Evropy. Nádherná lokalita, špičkové služby, široká nabídka lázeňských procedur a blahodárná termální voda uchvátí i náročnější klienty.
Více
Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Danubius Health Spa Resort Marina  

Maďarsko - Balatonfüred - Danubius Health Spa Resort Marina
3 950 Kč/osobu
Hotel s příjemnou atmosférou hned u jezera Balaton. Dokonalé útočiště ne jenom pro milovníky sportu a aktivního odpočinku, ale i pro dvojice, toužící po romantickém oddechu
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár  

Danubius Health Spa Resort Sárvár, Sárvár, Dovolená s CK Geovita
3 990 Kč/osobu
Hotel Sárvár se nachází v čarovném lázeňském městečku v západním Maďarsku, které láká své návštěvníky nedotknutou přírodou, termálními prameny s blahodárnými účinky a impozantní historickou architekturou. Rezort nabízí špičkové služby včetně velmi příjemného terapeutického a wellness centra a výborné gastronomie. Ideální místo pro načerpání nové pozitivní energie.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Kehidakustány

Dům Hertelendy  

Dům Hertelendy, Kehidakustány, Maďarsko - Dovolená s CK Geovita
3 090 Kč/osobu
Dům Hertelendy nabízí elegantní ubytování v těsné blízkosti oblíbených termálních lázní. Zde najdete klid, kvalitu a pestrou nabídku wellness procedur. Okolí hotelu skýtá mnoho možností trávení volného času, jako například cykloturistiku, lukostřelbu, jízdu na koni nebo let balonem.
Více
Maďarsko, Západní Maďarsko, Bükfürdö

Greenfield hotel Golf & SPA  

Hotel Greenfield Golf & Spa, CK Geovita s.r.o.
5 913 Kč/osobu
Pětihvězičkový wellness hotel s vlastními bazény a saunovým světem zaručuje našim hostům dokonalý odpočinek. U hotelu jsou golfové greeny, známé nejen v Maďarsku. Veřejné lázně Bükfürdö leží 800m od hotelu, lze využít vláček. Hotel nabízí skvělé služby, příjemnou dovolenou a relax.
Více
Maďarsko, Balaton, Balatonfüred

Hotel Annabella  

Hotel Annabella ***,Balatonfüred, Maďarsko: Dovolená s CK Geovita
3 480 Kč/osobu
Hotel Annabella*** leží v centru města Balatonfüred u krásně upravené cyklostezky a příjemné promenády. Je vzdálený necelých 300 m od jezera Balatonu. Svým hostům nabízí velmi komfortní ubytování, bohatou nabídku animačních a volnočasových aktivit, soukromou pláž s lehátky a slunečníky, wellness centrum a výborné zázemí pro rodiny s dětmi.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz