Slovensko

Bratislavský hrad, sídlo prezidenta Slovenské republiky. Dovolená s CK Geovita.
Bratislavský hrad je soubor staveb v historickém areálu, který zabírá vrchol návrší na jihozápadním ostrohu malokarpatského hřebenu na levém břehu Dunaje v Bratislavě. Hradu dominuje monumentální stavba bývalého královského paláce tvořící neodmyslitelné panorama hlavního města Slovenska.

Slovensko, tato malá země v srdci Evropy Vám nabízí spoustu příležitostí prožít opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Vyberte si to, co vám vyhovuje. Slovensko určitě splní vaše očekávání.

Kromě toho, že se zde nacházejí světoznámé léčivé prameny, četné turistické stezky a přírodní a historické skvosty, Slovensko je:

cenově dostupné, dobře dosažitelné automobilem, autobusem nebo vlakem, můžete ho navštívit, aniž byste se museli obávat jazykových bariér.

Co doporučujeme my:

Slovenské hory - Ideální zejména pro turistiku a cykloturistiku v létě, pro lyžaře v zimě. Léto ve slovenských horách, to je horský vzduch i alpské klima. Nejoblíbenějším cílem jsou Nízké a Vysoké Tatry, Velká a Malá Fatra. Vřele doporučujeme Belianské Tatry, Roháče nebo Slovenský ráj, kde si užijete pořádnou turistiku v malebné přírodě a zároveň kulturu a místní kolorit.

Slovenské lázně - Na Slovensku je více než 20 lázeňských lokalit. Jsou rozeseta po celém jeho území, přičemž každé se specializuje na jiný typ onemocnění. Na západě Slovenska jsou známé Piešťany, tzv. drahokam Slovenska, Trenčianské Teplice nebo Dudince, na středním Slovensku Bojnice, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice známé jako „nejatraktivnější lázně Slovenska, Sklené Teplice, „jeskynní lázně šlechticů“, a na východním Slovensku Bardejovské Kúpele, Vyšné Ružbachy, Nový Smokovec či Štrbské Pleso. Při výběru Vám ochotně poradíme…

Termální lázně a aquaparky: Spojují léčivou a zábavnou funkci. Často zahrnují bazény s termální léčivou vodou, ale i plavecké a zážitkové bazény, které jsou vhodné pro všechny. Z těch nejznámějších musíme uvést alespoň pár: Bešeňová, Podhájska, Dunajská Streda, největší slovenský aquapark Tatralandia, jedinečný Aquacity v Popradu, Veľký Meder, Štúrovo, Patince atd. A hlavně - opravdu pomáhají… K návštěvě doporučujeme podzim nebo jaro, kdy jsou nižší ceny a není přeplněno.

Slovenská historie to není jen hlavní město, ale i spousta historických měst a obcí, lidové stavby, hrady a zámky, poznávání zvyků a tradic, často ve spojení s turistikou nebo cykloturistikou či koupáním.

A čemu se vyhnout? Pokud nemáte v oblibě přeplněná koupaliště, turistické stezky nebo lázně, vybírejte si pečlivě datum Vaší dovolené, sledujte i termíny našich, polských a slovenských svátků.

Zájezdy na Slovensko pořádáme celoročně. Stačí si jen vybrat ze široké nabídky slovenských lázní, hor anebo termálů či měst.

  • jeskyně Domica, Slovenský kras, Dovolená na Slovensku, Geovita, cestovní kancelář
    Proražený vchod do nejznámější a největší jeskyně NP Slovenský kras leží v nadmořské výšce 339 m na jižním úpatí vrcholu Domica, Slovenský kras Domica. Význam jeskyně podtrhuje skutečnost, že v roce 1995 byla zapsána na seznam UNESCO.Slovenský kras je největším a zároveň nejtypičtějším krasovým územím na Slovensku. Kras je situován do jihovýchodní části geomorfologické oblasti Slovenské rudohoří. Slovenský kras leží zhruba na jih a východ od města Rožňava. Plocha krasového území činí okolo 440 km2 (včetně maďarské části), na jihu je pak ohraničeno maďarskou hranicí a Národním parkem Aggtelek.
  • Spišský hrad
  • Slovenský raj
  • Kriváň, pohled na známý, charakteristický vysokotatranský vrchol. Zájezdy s CK Geovita
  • Trenčín s monumentálním hradem, nádherné město západního Slovenska. Geovita, cestovní kancelář
  • Vlkolínec, nádherná UNESCO památka. Geovita, cestovní kancelář
    Vlkolínec je jednou z částí slovenského města Ružomberok, leží v severovýchodním výběžku pohoří Velká Fatra v bočním údolí Revúcké dolinyv nadmořské výšce 718 m.
Seznam lokalit

Doporučujeme

Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

Hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 3 noci

  Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci

  Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci

  Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita     Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita     Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
Termín: od 27.10.2017   Termín: od 1.7.2017   Termín: od 21.5.2017
Strava: Polopenze   Strava: Polopenze   Strava: Polopenze
Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava
Relax a pohoda v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb. Neomezený vstup do wellness centra. Výborné zázemí pro dětí. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!   Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!   Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!
Cena: od 4 240 Kč   Cena: od 5 650 Kč   Cena: od 5 650 Kč

Slovensko - seznam zájezdů

Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

Danubius Health Spa Resort Esplanade  

Exterier 1
7 880 Kč/osobu
Hotel Spa Esplanade **** leží ve vyhlášených slovenských lázních v samém středu lázeňského ostrova. Nabízí vysoký komfort ubytování, vodní a saunový svět, přímé propojení s budovou lázní a pestré možnosti aktivního odpočinku a společenského vyžití.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha  

večerní atmosféra klidu v Grandhotelu Praha v Tatranské Lomnici
2 700 Kč/osobu
Grandhotel Praha je situovaný v Tatranské Lomnici na úpatí Lomnického štítu. Nabízí luxusní ubytování v nádherných pokojích, úchvatnou secesní architekturu, elegantní wellness centrum, venkovní ohřívaný bazén s překrásnými výhledy a špičkovou gastronomii.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Grandhotel Starý Smokovec  

exterier noblesního Grandhotelu Smokovec
2 000 Kč/osobu
Grandhotel Starý Smokovec je dominantou nejstarší tatranské osady Starý Smokovec. Patří mezi luxusní hotely, ve kterém dominuje romantika minulého století s vyjádřením současného životního stylu a nabízí nezapomenutelný zážitek při pobytu v Tatrách.
Více
Slovensko, Východní Slovensko, Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand  

Grandhotel Strand, Vyšné Ružbachy, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 150 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný luxusní 4-hvězdičkový Grandhotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.
Více
Slovensko, Liptov, Liptovský Mikuláš

Holliday Village Tatralandia  

Holiday Village Tatralandia, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 940 Kč/osobu
Holiday Village Tatralandia je největší areál vodní zábavy s ubytováním ve Střední Evropě. Nabízí 14 bazénů, 29 vodních atrakcí včetně tobogánů, tropickou pláž, surf simulátor, fantastické wellness centrum, 5D kino, bohatý animační program a výborné gastronomické speciality. Zde prožijete jedinečné chvíle pohody a skvělé zábavy. Malebné okolí láká na pěší turistiku i zimní sporty.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite  

Slovensko - Rajecké Teplice - Hotel Aphrodite
2 940 Kč/osobu
Hotel Aphrodite**** nabízí svým hostům jedinečné pohodlí kombinací ubytování a procedur pod jednou střechou.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite Palace (Veľká Fatra)  

Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 810 Kč/osobu
Hotel Aphrodite Palace **** leží v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Je krytou chodbou spojen s lázeňským domem Aphrodite a tvoří ucelené relaxační centrum. Hotel se může pochlubit impozantní architekturou, skvělou gastronomií, velmi vysokou úrovní služeb a fantastickým vodním a saunovým světem.
Více
Slovensko, Liptov, Bešeňová

Hotel Bešeňová  

Hotel Bešeňová, Dovolená s CK Geovita
3 460 Kč/osobu
HOTEL GINO PARADISE Bešeňová *** je součástí nejmodernějšího termálního parku na Slovensku. Nabízí komfortní ubytování přímo u bazénů, kvalitní služby a neopakovatelnou atmosféru pro děti i dospělé. V areálu najdete 6 tobogánů o celkové délce 1km, zážitkové bazény s vlnobitím, léčivé bazény a stylové wellness centrum. IDEÁLNÍ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

Hotel Fis  

hotel FIS na Štrbském Plese, Slovensko. Geovita, cestovní kancelář
1 650 Kč/osobu
Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v oblíbeném rekreačním středisku Štrbské pleso. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, výborné zázemí pro sportovce, možnost ubytování se psem, krásné wellness centrum a ideální polohu pro provozování zimních sportů i letní horské turistiky. V těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Trenčianske Teplice

Hotel Flóra  

restaurace, hotel Flóra, Trenčianske Teplice, dovolená ve slovenských lázních
2 950 Kč/osobu
Hotel Flóra *** je příjemný wellness hotel s exkluzivní polohou v malebném lázeňském parku. Svým hostům nabízí komfortní ubytování, bazénový komplex, saunový svět, širokou nabídku lázeňských procedur a velmi příjemnou atmosféru.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz