Slovensko

Tatry

Slovensko - tato malá země v srdci Evropy vám nabízí spoustu příležitostí prožít opravdu nezapomenutelné chvíle. Díky členitosti terénu si zde na své přijdou milovníci hor, turisti, lyžaři i cyklisté. Nebo dáte přednost návštěvě historických měst či odpočinku v některých z lázní? Vyberte si to, co vám vyhovuje. Slovensko určitě splní vaše očekávání.

 

Když opomeneme světoznámé léčivé prameny, četné turistické stezky a nádherné přírodní a historické bohatství této krajiny, Slovensko je:

  • cenově dostupné
  • dobře dostupné automobilem, autobusem  nebo vlakem
  • můžete ho navštívit aniž vy jste se museli obávat jazykových barier
  • nebo se báli už jen při pomyšlení na „odjezd – odlet“ na dovolenou (strach z létání)

 

Co doporučujeme my:

  • slovenské hory: ideální zejména pro turistiku a cykloturistiku v létě, pro lyžaře v zimě (i když zdatnějším a jazykově vybaveným lyžařům doporučujeme spíše Alpy). Léto v slovenských horách - to je horský vzduch, alpské klima, neobvyklé kytky. Nejoblíbenějším cílem jsou Nízké a Vysoké Tatry, Veľká a Malá Fatra. Vřele doporučujeme Belianské Tatry, Roháče nebo Slovenský ráj, kde si užijete pořádnou turistiku v malebné přírodě a potkáte jen zvířata a místní osazenstvo.
  • slovenské lázně:na Slovensku je více než 20 lázeňských středisek. Jsou rozeseta po celém jeho území přičemž, každé se specializuje na některý typ onemocnění. Na západě Slovenska jsou známé Piešťany (tzv. drahokam Slovenska), Trenčianské Teplice (s přívlastkem „nejstarší lázně Slovenska“) nebo Dudince, na středním Slovensku Bojnice, Turčianské Teplice, Rajecké Teplice („nejatraktivnější lázně Slovenska), Sklené Teplice („jeskynní lázně šlechticů“), na východním Slovensku Bardejovské kupele, Vyšné Ružbachy, Nový Smokovec či Štrbské Pleso. Každé z nich má svoje pro a proti a záleží jen na Vašich individuálních požadavcích, které zvolíte. Při výběru Vám ochotně poradíme…
  • termální lázně a aquaparky:v sobě pojí léčivou a zábavnou funkci. Často v sobě zahrnují bazény s termální léčivou vodou ale i plavecké a zážitkové bazény, které jsou vhodné pro všechny. Z těch nejznámějších musíme uvést alespoň pár: Bešeňová, Podhájska, Dunajská Streda, největší slovenský aquapark Tatralandia, jedinečný Aquacity v Popradu, Veľký Meder, Štúrovo, Patince atd. A hlavně: opravdu pomáhají… K návštěvě doporučujeme podzim nebo jaro, kdy jsou nižší ceny a není přeplněno.
  • slovenská historie (hlavní město a jiná historická městečka, města či velkoměsta, lidové stavby, zvyky a tradice, historické stavy jako hrady a zámky): zaměřeno na poznávaní slovenské historie ale i současnosti (Bratislava, Banská Štiavnica, Nitra, Trnava, Košice, Zvolen…) často ve spojení s turistikou nebo cykloturistikou či koupáním.

 

Čemu se vyhnout:

pokud nemáte v oblibě přeplněné koupaliště, turistické stezky nebo lázně, vybírejte si pečlivě datum Vaší dovolené – nejčastěji v porovnání našich s polskými a slovenskými svátky

  • Bešeňová v zimě
  • Lomnický štít
Seznam lokalit

Doporučujeme

Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci

  Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci

  Slovensko - Nízké Tatry - Demänovská dolina - Jasná

hotel Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko: Relaxační pobyt s polopenzí - 4 noci

  Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita     Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita     Ski & Wellness Residence Družba, Nízké Tatry, Slovensko, CK Geovita
Termín: od 29.10.2017   Termín: od 27.10.2017   Termín: od 6.4.2017
Strava: Polopenze   Strava: Polopenze   Strava: Polopenze
Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava   Doprava: vlastní doprava
Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!   Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!   Relaxační pobyt s neomezeným vstupem do wellness centra v jedné z nejkrásnějších dolin Slovenska a v centru turistického střediska Demänovská dolina, Jasná. Vysoká úroveň služeb, animační programy, skvělé slovenské speciality. DÍTĚ DO 6 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA!
Cena: od 5 650 Kč   Cena: od 5 650 Kč   Cena: od 5 650 Kč

Slovensko - seznam zájezdů

Slovensko, Západní Slovensko, Piešťany

Danubius Health Spa Resort Esplanade  

Exterier 1
7 880 Kč/osobu
Hotel Spa Esplanade **** leží ve vyhlášených slovenských lázních v samém středu lázeňského ostrova. Nabízí vysoký komfort ubytování, vodní a saunový svět, přímé propojení s budovou lázní a pestré možnosti aktivního odpočinku a společenského vyžití.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica

Grandhotel Praha  

večerní atmosféra klidu v Grandhotelu Praha v Tatranské Lomnici
2 700 Kč/osobu
Grandhotel Praha je situovaný v Tatranské Lomnici na úpatí Lomnického štítu. Nabízí luxusní ubytování v nádherných pokojích, úchvatnou secesní architekturu, elegantní wellness centrum, venkovní ohřívaný bazén s překrásnými výhledy a špičkovou gastronomii.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Grandhotel Starý Smokovec  

exterier noblesního Grandhotelu Smokovec
2 000 Kč/osobu
Grandhotel Starý Smokovec je dominantou nejstarší tatranské osady Starý Smokovec. Patří mezi luxusní hotely, ve kterém dominuje romantika minulého století s vyjádřením současného životního stylu a nabízí nezapomenutelný zážitek při pobytu v Tatrách.
Více
Slovensko, Východní Slovensko, Spišská Magura - Vyšné Ružbachy

Grandhotel Strand  

Grandhotel Strand, Vyšné Ružbachy, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 150 Kč/osobu
Nově zrekonstruovaný luxusní 4-hvězdičkový Grandhotel Strand tvoří vstupní bránu zdejších lázní u podhůří Vysokých Tater. Na návštěvníky zde čeká krásné prostředí, zeleň přilehlého lesa, ticho a klid.
Více
Slovensko, Liptov, Liptovský Mikuláš

Holliday Village Tatralandia  

Holiday Village Tatralandia, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 940 Kč/osobu
Holiday Village Tatralandia je největší areál vodní zábavy s ubytováním ve Střední Evropě. Nabízí 14 bazénů, 29 vodních atrakcí včetně tobogánů, tropickou pláž, surf simulátor, fantastické wellness centrum, 5D kino, bohatý animační program a výborné gastronomické speciality. Zde prožijete jedinečné chvíle pohody a skvělé zábavy. Malebné okolí láká na pěší turistiku i zimní sporty.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Starý Smokovec

Horský hotel Hrebienok

Horský hotel Hrebienok, Vysoké Tatry, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
1 900 Kč/osobu
Kouzelný horský hotel umístěn v pohádkově krásné scenérii Vysokých Tater. Nabízí klidné, útulné ubytování s nádhernými výhledy na Lomnický a Slavkovský Štít. Možnost sportovního vyžití a relaxace ve všech ročních obdobích. Ráj pro milovníky přírody, sportu a romantiky.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite  

Hotel Aphrodite, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
2 940 Kč/osobu
Hotel Aphrodite**** leží v oblíbených slovenských lázních Rajecké Teplice a vyniká svou impozantní antickou architekturou, širokou nabídkou relaxačních a lázeňských procedur, skvělým vodním a saunovým světem a vysokou úrovní služeb. Malebné okolí a výjimečná lázeňská atmosféra přispívá k celkové pohodě a regeneraci organizmu.
Více
Slovensko, Západní Slovensko, Rajecké Teplice

Hotel Aphrodite Palace (Veľká Fatra)  

Hotel Aphrodite Palace, Rajecké Teplice, Slovensko, Dovolená s CK Geovita
3 930 Kč/osobu
Hotel Aphrodite Palace **** leží v centru lázeňského městečka Rajecké Teplice. Je krytou chodbou spojen s lázeňským domem Aphrodite a tvoří ucelené relaxační centrum. Hotel se může pochlubit impozantní architekturou, skvělou gastronomií, velmi vysokou úrovní služeb a fantastickým vodním a saunovým světem.
Více
Slovensko, Liptov, Bešeňová

Hotel Bešeňová  

Hotel Bešeňová, Dovolená s CK Geovita
3 460 Kč/osobu
HOTEL GINO PARADISE Bešeňová *** je součástí nejmodernějšího termálního parku na Slovensku. Nabízí komfortní ubytování přímo u bazénů, kvalitní služby a neopakovatelnou atmosféru pro děti i dospělé. V areálu najdete 6 tobogánů o celkové délce 1km, zážitkové bazény s vlnobitím, léčivé bazény a stylové wellness centrum. IDEÁLNÍ DOVOLENÁ PRO RODINY S DĚTMI.
Více
Slovensko, Vysoké Tatry, Vysoké Tatry - Štrbské Pleso

Hotel Fis  

hotel FIS na Štrbském Plese, Slovensko. Geovita, cestovní kancelář
1 650 Kč/osobu
Hotel FIS se nachází uprostřed Tatranského národního parku v oblíbeném rekreačním středisku Štrbské pleso. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru, výborné zázemí pro sportovce, možnost ubytování se psem, krásné wellness centrum a ideální polohu pro provozování zimních sportů i letní horské turistiky. V těsné blízkosti leží sportovní centrum Areál snů.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz