Slovinsko

Slovinsko, země na sluneční straně Alp, to jsou hory, léčivé prameny, středomořská veselost i alpská melancholie, hluboké lesy, zelené pastviny, krasové jeskyně, krásná města až po krátké, ale pěkné mořské pobřeží, architektura od baroka po secesi. Divoce pěnící řeka Soča, ráj kajakářů a rybářů, její údolí s hlubokými propastmi a vodopády, Triglavský národní park, krásy uprostřed Julských a Savinských Alp. Pohádkový svět se člověku otevře v jeskynním systému Slovinského krasu, tajemném podzemním labyrintu s nejznámější jeskyní Postojnska jama. Z Postojny je to jen kousek na slovinskou Riviéru, kde na turisty čeká velké množství lůžek v pobřežních a lázeňských městech, stejně jako na východě země, pojeďte s námi na zdravotní prázdniny! V rámci léčení jsou nabízeny i bahenní koupele a zábaly. Bahno pochází ze solných dolů, které jsou zajímavým výletním cílem na okraji Portorože.

  • Soutěska Vintgar, CK Geovita s.r.o.
  • Jeskyně Postojna, CK Geovita.s.r.o.
Seznam lokalit

Slovinsko - seznam zájezdů

Slovinsko, Piran, Portorož

Grand Hotel Bernardin  

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 700 Kč/osobu
Grand Hotel Bernardin leží v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží přímo u soukromé pláže s barem. Nabízí luxus, eleganci a klid. Kouzelné prostředí, wellness centrum s bazény s ohřívanou mořskou vodou, panoramické výhledy a špičkové gurmánské zážitky zaručí dokonalou dovolenou.
Více
Slovinsko, Ptuj, Ptuj

Grand hotel Primus  

Grand Hotel Primus, Terme Ptuj, Ptuj, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 550 Kč/osobu
Grand Hotel Primus je luxusní hotel ležící v úchvatném historickém městě Ptuj. Hned vedle se nachází termální akvapark Thermalpark a 18 jamkové golfové hřiště. Svým hostům nabízí luxus ve stylu starověkého Říma, elegantní wellness centrum, výborné gastronomické speciality a možnost relaxace a regenerace sil v překrásném prostředí.
Více
Slovinsko, Moravské Toplice, Moravské Toplice

Hotel Ajda  

Hotel Ajda, Moravské Toplice, TERME 3000, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 050 Kč/osobu
Hotel Ajda je elegantní hotel přímo propojený s akvaparkem Terme 3000. Široká nabídka vodních atrakcí, wellness služeb a volnočasových aktivit zaručuje vydařenou dovolenou nebo příjemný relaxační pobyt.Hned vedlle hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Livada Golf Course.
Více
Slovinsko, Jihozápadní Slovinsko, Koper

Hotel Aquapark Žusterna  

Hotel Aquapark Žusterna, Koper, Slovinsko, Jadranské pobřeží, Dovolená s CK Geovita
5 400 Kč/osobu
Hotel Aquapark Žusterna leží v přímořském městě Koper u jadranského moře. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, širokou nabídku vodních atrakcí a uvolněnou středomořskou atmosféru. Skvělá destinace pro rodiny s dětmi a osoby milující aktivní odpočinek a pestré možnosti zábavy.
Více
Slovinsko, Jihovýchodní Slovinsko, Terme Čatež

Hotel Čatež  

Hotel Čatež, Terme Čatež, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 060 Kč/osobu
Moderní Hotel Čatež je součástí lázeňského komplexu Terme-Čatež s obrovským vodním komplexem, který lze využívat v každé roční době. Hotel nabízí velice příjemnou rodinnou atmosféru, širokou nabídku hotelových služeb, pestrou škálu možností trávení volného času a skvělé wellness.
Více
Slovinsko, Julské Alpy, Bled

Hotel Golf  

Hotel Golf, Jezero Bled, Julské Alpy, Slovinsko, Geovita cestovní kancelář
8 500 Kč/osobu
Hotel Golf **** u malebného jezera Bled patří do hotelové skupiny Sava Hotels. Nabízí nádherné výhledy na jezero a na středověký hrad, největší bazénový komplex v Bledu, elegantní wellness centrum, tři restaurace a ideáln polohu pro provozování turistiky, cyklistiky a vodních sportů.
Více
Slovinsko, Piran, Portorož

Hotel Histrion  

Hotel Histrion****, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
5 800 Kč/osobu
Kompletně zrekonstruovaný hotel Histrion se nachází na jednom z nejkrásnějších míst slovinského pobřeží. Bohatá nabídka wellness služeb, akvapark, výborná gastronomie, exklusivní poloha u moře a velmi populární kasino zaručí tu správnou prázdninovou atmosféru. Dítě do 12 let ZDARMA
Více
Slovinsko, Lendava, Lendava

Hotel Lipa  

Hotel Lipa, Terme Lendava, Slovinské termální lázně, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 720 Kč/osobu
Hotel Lipa leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí velmi uvolněnou přátelskou atmosféru, vlastní bazény s termální vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto místo si zamilují rodiny s dětmi, milovníci aktivního odpočinku i páry hledající relaxaci v krásném prostředí.
Více
Slovinsko, Julské Alpy, Bled

Hotel Park  

Hotel Park, Bled, Julské Alpy, Slovinsko, Geovita cestovní kancelář
7 290 Kč/osobu
Hotel Park **** je umístěn v centru turisticky vyhledávaného městečka Bled přímo na břehu jezera. Nabízí překrásné výhledy na jezero, park, středověký hrad a majestátní vrcholky Alp. Součástí hotelu je bazén s termální vodou a wellness centrum. Tento hotel je proslulý svými originálními Bledskými šlehačkovými dorty „kremno rezino".
Více
Slovinsko, Radenci, Radenci

Hotel Radin  

Hotel Radin, Terme Radenci, Slovinsko, Termály, Dovolená s CK Geovita
5 830 Kč/osobu
Elegantní hotel Radin leží ve slovinských lázních Radenci a nabízí velmi komfortní ubytování, termální bazény, bohatou nabídku wellness a relaxačních procedur, přímé spojení se zdravotním střediskem a velmi příjemnou lázeňskou atmosféru,
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz