icoKal
icoKal

Slovinsko

Slovinsko, země na sluneční straně Alp, to jsou hory, léčivé prameny, středomořská veselost i alpská melancholie, hluboké lesy, zelené pastviny, krasové jeskyně, krásná města až po krátké, ale pěkné mořské pobřeží, architektura od baroka po secesi. Divoce pěnící řeka Soča, ráj kajakářů a rybářů, její údolí s hlubokými propastmi a vodopády, Triglavský národní park, krásy uprostřed Julských a Savinských Alp. Pohádkový svět se člověku otevře v jeskynním systému Slovinského krasu, tajemném podzemním labyrintu s nejznámější jeskyní Postojnska jama. Z Postojny je to jen kousek na slovinskou Riviéru, kde na turisty čeká velké množství lůžek v pobřežních a lázeňských městech, stejně jako na východě země, pojeďte s námi na zdravotní prázdniny! V rámci léčení jsou nabízeny i bahenní koupele a zábaly. Bahno pochází ze solných dolů, které jsou zajímavým výletním cílem na okraji Portorože.

Soutěska Vintgar, CK Geovita s.r.o.
Jeskyně Postojna, CK Geovita.s.r.o.

Lokality Slovinsko

  Grand Hotel Bernardin, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 900 Kč
cena od:
Grand Hotel Bernardin leží v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží přímo u soukromé pláže s barem. Nabízí luxus, eleganci a klid. Kouzelné prostředí, wellness centrum s bazény s ohřívanou mořskou vodou, panoramické výhledy a špičkové gurmánské zážitky zaručí dokonalou dovolenou.
  Grand Hotel Primus, Terme Ptuj, Ptuj, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 550 Kč
cena od:
Grand Hotel Primus je luxusní hotel ležící v úchvatném historickém městě Ptuj. Hned vedle se nachází termální akvapark Thermalpark a 18 jamkové golfové hřiště. Svým hostům nabízí luxus ve stylu starověkého Říma, elegantní wellness centrum, výborné gastronomické speciality a možnost relaxace a regenerace sil v překrásném prostředí.
  Hotel Ajda, Moravské Toplice, TERME 3000, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
7 050 Kč
cena od:
Hotel Ajda je elegantní hotel přímo propojený s akvaparkem Terme 3000. Široká nabídka vodních atrakcí, wellness služeb a volnočasových aktivit zaručuje vydařenou dovolenou nebo příjemný relaxační pobyt.Hned vedlle hotelu se nachází vyhlášené golfové hřiště Livada Golf Course.
  Hotel Aquapark Žusterna, Koper, Slovinsko, Jadranské pobřeží, Dovolená s CK Geovita
5 400 Kč
cena od:
Hotel Aquapark Žusterna leží v přímořském městě Koper u jadranského moře. Nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, širokou nabídku vodních atrakcí a uvolněnou středomořskou atmosféru. Skvělá destinace pro rodiny s dětmi a osoby milující aktivní odpočinek a pestré možnosti zábavy.
  Hotel Čatež, Terme Čatež, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 060 Kč
cena od:
Moderní Hotel Čatež je součástí lázeňského komplexu Terme-Čatež s obrovským vodním komplexem, který lze využívat v každé roční době. Hotel nabízí velice příjemnou rodinnou atmosféru, širokou nabídku hotelových služeb, pestrou škálu možností trávení volného času a skvělé wellness.
  Hotel Golf, Jezero Bled, Julské Alpy, Slovinsko, Geovita cestovní kancelář
8 500 Kč
cena od:
Hotel Golf **** u malebného jezera Bled patří do hotelové skupiny Sava Hotels. Nabízí nádherné výhledy na jezero a na středověký hrad, největší bazénový komplex v Bledu, elegantní wellness centrum, tři restaurace a ideáln polohu pro provozování turistiky, cyklistiky a vodních sportů.
  Hotel Histrion****, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
5 800 Kč
cena od:
Kompletně zrekonstruovaný hotel Histrion se nachází na jednom z nejkrásnějších míst slovinského pobřeží. Bohatá nabídka wellness služeb, akvapark, výborná gastronomie, exklusivní poloha u moře a velmi populární kasino zaručí tu správnou prázdninovou atmosféru. Dítě do 12 let ZDARMA
  Hotel Lipa, Terme Lendava, Slovinské termální lázně, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 720 Kč
cena od:
Hotel Lipa leží v lázeňském městě Lendava uprostřed kouzelné přírody. Nabízí velmi uvolněnou přátelskou atmosféru, vlastní bazény s termální vodou, volný vstup do vodního parku Terme Lendava, wellness procedury a širokou nabídku volnočasových aktivit. Toto místo si zamilují rodiny s dětmi, milovníci aktivního odpočinku i páry hledající relaxaci v krásném prostředí.
  Hotel Park, Bled, Julské Alpy, Slovinsko, Geovita cestovní kancelář
7 290 Kč
cena od:
Hotel Park **** je umístěn v centru turisticky vyhledávaného městečka Bled přímo na břehu jezera. Nabízí překrásné výhledy na jezero, park, středověký hrad a majestátní vrcholky Alp. Součástí hotelu je bazén s termální vodou a wellness centrum. Tento hotel je proslulý svými originálními Bledskými šlehačkovými dorty „kremno rezino".
  Hotel Radin, Terme Radenci, Slovinsko, Termály, Dovolená s CK Geovita
5 830 Kč
cena od:
Elegantní hotel Radin leží ve slovinských lázních Radenci a nabízí velmi komfortní ubytování, termální bazény, bohatou nabídku wellness a relaxačních procedur, přímé spojení se zdravotním střediskem a velmi příjemnou lázeňskou atmosféru,
  Hotel Salinera, Strunjan, Slovinsko, Pobyty u moře, Dovolená s CK Geovita
5 260 Kč
cena od:
Hotelový komplex Salinera leží v nádherném zalesněném parku u jaderského moře. Svým hostům nabízí všudypřítomnou uvolněnou atmosféru, elegantní wellness centrum, venkovní bazény, pláž, příjemné ubytování, velmi chutnou kuchyni a překrásné výhledy na moře.
  Hotel Savica, Jezero Bled, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
6 830 Kč
cena od:
Rodinný hotel Savica *** leží v turisticky velmi oblíbené oblasti poblíž kouzelného jezera Bled. Hned vedle (jen 50 m) se nachází hotelu Golf **** se skvělým wellness centrem Živa. Hotel nabízí výborné zázemí pro rodiny s dětmi, milovníky aktivní dovolené i osoby hledající relaxaci a pohodu uprostřed nádherné přírody.
Facebook