Slovinsko

Slovinsko, země na sluneční straně Alp, to jsou hory, léčivé prameny, středomořská veselost i alpská melancholie, hluboké lesy, zelené pastviny, krasové jeskyně, krásná města až po krátké, ale pěkné mořské pobřeží, architektura od baroka po secesi. Divoce pěnící řeka Soča, ráj kajakářů a rybářů, její údolí s hlubokými propastmi a vodopády, Triglavský národní park, krásy uprostřed Julských a Savinských Alp. Pohádkový svět se člověku otevře v jeskynním systému Slovinského krasu, tajemném podzemním labyrintu s nejznámější jeskyní Postojnska jama. Z Postojny je to jen kousek na slovinskou Riviéru, kde na turisty čeká velké množství lůžek v pobřežních a lázeňských městech, stejně jako na východě země, pojeďte s námi na zdravotní prázdniny! V rámci léčení jsou nabízeny i bahenní koupele a zábaly. Bahno pochází ze solných dolů, které jsou zajímavým výletním cílem na okraji Portorože.

  • Soutěska Vintgar, CK Geovita s.r.o.
  • Jeskyně Postojna, CK Geovita.s.r.o.
Seznam lokalit

Slovinsko - seznam zájezdů

Slovinsko, Piran, Portorož

Grand Hotel Bernardin  

Grand Hotel Bernardin, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
6 710 Kč/osobu
Grand Hotel Bernardin leží v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží přímo u soukromé pláže s barem. Nabízí luxus, eleganci a klid. Kouzelné prostředí, wellness centrum s bazény s ohřívanou mořskou vodou, panoramické výhledy a špičkové gurmánské zážitky zaručí dokonalou dovolenou.
Více
Slovinsko, Jihovýchodní Slovinsko, Terme Čatež

Hotel Čatež  

Hotel Čatež, Terme Čatež, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 060 Kč/osobu
Moderní Hotel Čatež je součástí lázeňského komplexu Terme-Čatež s obrovským vodním komplexem, který lze využívat v každé roční době. Hotel nabízí velice příjemnou rodinnou atmosféru, širokou nabídku hotelových služeb, pestrou škálu možností trávení volného času a skvělé wellness.
Více
Slovinsko, Piran, Portorož

Hotel Histrion  

Hotel Histrion****, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
4 930 Kč/osobu
Kompletně zrekonstruovaný hotel Histrion se nachází na jednom z nejkrásnějších míst slovinského pobřeží. Bohatá nabídka wellness služeb, akvapark, výborná gastronomie, exklusivní poloha u moře a velmi populární kasino zaručí tu správnou prázdninovou atmosféru. Dítě do 12 let ZDARMA
Více
Slovinsko, Jihovýchodní Slovinsko, Terme Čatež

Hotel Terme  

Hotel Terme - Čatež, cestovní kancelář Geovita s.r.o.
4 430 Kč/osobu
Hotel Terme je situován v klidném místě asi 2 km od města Čatež u řeky Sávy a nabízí svým hostů rozsáhlé lázeňské a wellness centrum. Klienti mohou využít římsko-irské koupele a mnoho dalších relaxačních procedur.
Více
Slovinsko, Portorož, Portorož

Hotel Vile Park  

Hotel Vile Park, Portorož, Slovinsko, Dovolená s CK Geovita
3 680 Kč/osobu
Hotel Vile Park je součástí hotelového komplexu St. Bernardin a nachází se v jedné z nejkrásnějších částí slovinského pobřeží. Kvalitní služby, akvapark, atraktivní okolí, exkluzivní poloha u moře a výborná gastronomie činí z toho místa celoročně ideální destinaci pro pohodovou dovolenou.
Více
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
 
Novinky e-mailem
 
 
Kontakt
 
 
Informace a rezervace +420 588 208 208 +420 558 740 308 zajezdy@geovita.cz