Pension Josef 

Informace o Pension Josef

Pension Josef je rodinným typem penzionu. Jedná se o komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny necelých 100 metrů. Klientům CK Geovita penzion garantuje vynikající kvalitu služeb a velmi příjemné ceny.

Pension
v blízkosti centra

Pension Josef je rodinným typem penzionu. Jedná se o komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny necelých 100 metrů. Klientům CK Geovita penzion garantuje vynikající kvalitu služeb a velmi příjemné ceny.  

Další informace: Forma stravování - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu. Možnost ubytování s domácím zvířetem za poplatek (cca 90 Kč/den, platba na místě).

Informace o lokalitě: Světově proslulé Františkovy Lázně leží v západních Čechách jako součást tzv. Lázeňského trojúhelníku (Františkovy Lázně – Karlovy Vary – Mariánské Lázně). Nacházejí se nedaleko Chebu, v Karlovarském kraji a jsou velmi dobře dostupné autem po silnici č. 21. Dobrou dostupnost nabízí rovněž vlakové spojení. V současné době se zde léčí především onemocnění pohybového aparátu, onemocnění srdce, cév a gynekologické poruchy. Lázně pomáhají při neplodnosti a v neposlední řadě i při onkologických onemocněních. Léčba přírodními zdroji zahrnuje slatinné koupele, slatinné zábaly, plynové uhličité koupele, plynové injekce a uhličité koupele.

Zdejší léčivá voda se využívala již odpradávna. Už ve středověku nosily nosičky vody Františkův pramen do blízkého Chebu, kde se pil jako stolní voda. Oficiálně byly lázně založeny až v roce 1793 a o 14 let později byly pojmenovány podle císaře Františka I. Netrvalo dlouho a z Františkových Lázní se staly jedny z nejvíce navštěvovaných lázní v celé Evropě vůbec a svůj statut si drží dodnes. I když jsou lázně poměrně malé, i tak jsou krásné, a to i díky tomu, že si zachovaly ráz lázeňského města z 19. století.

Lázně nabízejí mnoho zajímavostí, které by měl každý návštěvník vidět. Mezi ně se řadí městské muzeum, zámeček a rozhledna. Zajímavé je však i okolí Františkových Lázní. Krátké procházky i delší turistické túry umožňuje ideální terén ve městě i v okolí, dobře značené turistické trasy a množství historických a přírodních zajímavostí. V blízkém okolí se nachází několik dalších lázeňských měst jako např. Mariánské Lázně nebo světoznámé Karlovy Vary. Zajímavý je i výlet na okolní hrady jako například Ostroh nebo Loket. Doporučujeme navštívit i Kynžvart, přírodní rezervaci SOOS, Doubravu nebo historické muzeum města Cheb.

Pension Josef je certifikované nestátní zdravotnické zařízení s rodinnou atmosférou a osobním přístupem ke každému hostovi. Zařízení leží v klidném prostředí Františkových Lázní, asi 600 m od hlavní lázeňské kolonády. Jedná se o komplex dvou budov, které jsou od sebe vzdáleny necelých 100 metrů. Jedna z budov je uzpůsobena na balneoprovoz se základní nabídkou procedur (Josef I.), ve druhé budově se nachází restaurace s letní terasou v selském stylu (Josef II.). Klienti na stravu či procedury docházejí v závislosti na tom, ve kterém z penzionů jsou ubytováni. V obou budovách jsou k dispozici pokoje s kompletním vybavením a možností bezplatného WiFi připojení k internetu. V uzavřeném areálu je možnost parkování zcela zdarma.

Františkovy lázně, penzion Josef
Františkovy lázně, penzion Josef, pokoj 1
Františkovy lázně, penzion Josef, pokoj 2
Františkovy lázně, penzion Josef, pokoj 3
Františkovy lázně, penzion Josef, Restaurace
Františkovy lázně, penzion Josef, Balneocentrum
Františkovy lázně, penzion Josef, Balneocentrum 1
Františkovy lázně, penzion Josef, Masáž
Františkovy lázně kolonáda
Františkovy lázně Aquaforum
budova Josef II.
Františkovy lázně, penzion Josef, terasa
  • Recepce
  • Restaurace
  • Internet
  • Balneoterapie
  • Zábaly
  • Obklady
  • Výtah
  • Terasa
  • Parkoviště
  • Masáže
Skrýt popis

Zájezdy pension Pension Josef

Nebyla nalezena žádná data.
Facebook