Vyberte si destinaci

Tento region zahrnuje turisticky velmi atraktivní část naší země – Valašsko, Slovácko, Zlínsko a Kroměřížsko.

Když se mluví o Valašsku, jistě si vybavíte lesy, horské hřbety a údolí, roubené chaloupky, lidové tradice a také vynikající valašskou kuchyni – kyselici, bramboráky, slivovici i slavné frgály, velké kulaté koláče. Pokud si chcete užít vše, nezapomeňte navštívit Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Pustevny s horskými turistickými chatami Maměnka a Libušín, horu Radhošť se sochou Radegasta, kaplí a sousoším Cyrila a Metoděje, zajímavé lidové církevní památky a další.

Slovácko zahrnuje svahy Chřibů, legendární orchidejové louky v Bílých Karpatech, lužní lesy v údolí řeky Moravy a spoustu památek – hrad Buchlov, zámek Buchlovice, Velehrad, Památník Velké Moravy ve Starém Městě nebo rozhledny, skanzeny, muzea. Slovácko je tady i pro milovníky lidových slavností, vína, barevných krojů a folkloru.

Kroměříži se přezdívá Hanácké Atény. Jako magnet na turisty působí Arcibiskupský zámek s kouzelnými zahradami, který je zapsaný v seznamu UNESCO. Při návštěvě Kroměříže nevynechejte ani Arcibiskupské zámecké sklepy, kde se již od dob Karla IV. vyrábí mešní víno.  Ale nejen Kroměříž stojí za návštěvu; připomínáme zámek Chropyně, větrný mlýn ve Velkých Těšanech, hrad Cimburk, soubor lidových staveb v Rymicích, barokní hřbitov ve Střílkách, Ranč Kostelany.

Město Zlín nabízí turistům nezaměnitelnou architekturu – stavby z dob T. Bati (kino, zlínský mrakodrap), ale když z města popojedeme, dostaneme se i do jedné z nejhezčích ZOO u nás – do Lešné, kde můžeme zároveň navštívit i zámek. Dalšími lákadly jsou Vizovice, hrad Malenovice, hrad Lukov a zejména lázně v Luhačovicích.

Možnost on-line platby
Hotel Jestřabí: Aktivní dovolená 7 nocí

Od 13 160 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, ...

Týdenní aktivní pobyt v oblíbených lázních. Pobyt zahrnuje polopenzi, 2x aktivní relaxaci, vzduchoplavbu, procházku okolím Luhačovic s průvodcem a pitnou kúru. Nově od května 2024 prohlídka nové expozice Slunečních lázní. Nástup na pobyt je možný pouze v neděli.

28.07. - 04.08.2024 (+7 termínů)
Česká republika / Východní Morava / Luhačovice Vlastní
Polopenze

Možnost on-line platby
Jurkovičův dům: Aktivní dovolená 7 nocí

Od 20 260 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, ...

Týdenní aktivní pobyt v oblíbených lázních. Pobyt zahrnuje polopenzi, trénink relaxačních technik, vzduchoplavbu, procházku okolím Luhačovic, volný vstup do bazénu, whirlpoolu a sauny, pitnou kúru. Nově prohlídka nové expozice Slunečních lázní. Nástup na pobyt pouze v neděli.

28.07. - 04.08.2024 (+7 termínů)
Česká republika / Východní Morava / Luhačovice Vlastní
Polopenze

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.