Vyberte si destinaci

Tento kouzelný pískovcový ostrůvek uprostřed Evropy byl r. 2000 vyhlášen národním parkem. Kaňon Labe, největší pískovcový kaňon v Evropě, a také překrásné pískovcové skály lákají zdaleka turisty, kteří hledají klid a odpočinek. Mezi skalami protékají divoké říčky, které pomáhají zdejší krajinu tvarovat. Proto nám skály mnohdy připomínají tu lidskou tvář, tady zase pohádkovou postavu nebo zvíře. Vytvarovaná skalní města, soutěsky, skalní hrady, rozhledny a stolové hory, ale i největší přírodní skalní most v Evropě Pravčická brána jsou dokonalými výletními cíli. Užijete si hlavně překrásné výlety s vyhlídkami nebo unikátní plavbu na lodičkách v kaňonu říčky Kamenice.

Čisté prostředí, to je křišťálová voda, která vyvěrá z podzemních jezer, které jsou zřejmě největšími podzemními zdroji vody u nás. Proudy vzduchu se zde mísí až od Severního moře a tato místa se pro jejich zdravotní účinky nazývají Větrné lázně.

Výchozím místem pro výlety je Hřensko na soutoku Labe s Kamenicí. Odtud můžete vyrazit do atraktivních soutěsek – Divoké a Tiché.

Kocanda: Aktivně na vodě v Českém Švýcarsku 2 noci

Cena zahrnuje: snídaně, program, sportoviště, aktivity, ...

Užijte si 3denní poznávání krás Českého Švýcarska aktivně. V ceně pobytu je zapůjčení kanoe a trekingového kola, ubytování se snídaní a Wi-Fi připojení. Akce - zvýhodněné ceny!

17.06. - 19.06.2024 (+126 termínů)
Česká republika / České Švýcarsko / Děčín Vlastní
Snídaně

Kocanda: Aktivně na kole v Českém Švýcarsku 2 noci

Cena zahrnuje: snídaně, sportoviště, aktivity, ...

Užijte si aktivní dovolenou, poznejte krásy Českého Švýcarska na kole. V ceně 3denního pobytu je ubytování, snídaně a celodenní zapůjčení elektrokola.

17.06. - 19.06.2024 (+126 termínů)
Česká republika / České Švýcarsko / Děčín Vlastní
Snídaně

Kocanda

Kocanda

2, 3 noci

Od 3 190 Kč za osobu

sleva až 16%

Cena zahrnuje: polopenze, snídaně, aktivity, program, sportoviště, vstupy ...

Hotel Kocanda *** se nachází přímo u řeky Labe, u jedné z nejkrásnějších cyklostezek. Díky příjemnému ubytování, privátního wellness centra a vyhlášené restaurace jee tak ideálním místem pro strávení aktivní dovolené s rodinou či přáteli při poznávání krás Českého Švýcarska, ať již pěšky, na kole, nebo lodí.

Česká republika / České Švýcarsko / Děčín

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.