Kačjak, malebný poloostrov nedaleko Crikvenice v Chorvatsku, je skvostným zákoutím pro ty, kteří touží po kombinaci přírodní krásy a dobrodružství. Tento klenot Jaderského moře láká návštěvníky svou rozmanitostí, od úchvatných pláží až po divokou přírodní krajinu. Je vzdálen přibližně 4 km od centra města Crikvenica. Do centra Crikvenice jezdí v sezoně turistický vláček.

Při procházce po Kačjaku můžete objevit malebné zátoky s křišťálově čistou vodou, ideální pro šnorchlování a koupání. Na severní straně poloostrova najdete útesy, které přitahují milovníky adrenalinu a horolezectví. Pro ty, kdo touží po klidnějším odpočinku, nabízí Kačjak několik odlehlých míst s výhledem na Jadran. V případě, že máte rádi cyklistiku, existují malebné stezky prozkoumávající okolní lesy a olivové háje. Nechybí ani půvabné kavárny a restaurace, kde si můžete vychutnat místní kuchyni a oblíbená vína. Kačjak je ideální destinací pro ty, kteří hledají harmonii mezi dobrodružstvím a klidem, vše v objetí nádherné chorvatské přírody.

Možnost on-line platby
Holiday Homes Kačjak

Holiday Homes Kačjak

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od za pokoj


Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, aktivity, ...

Holiday Resort Kačjak ** se nachází 150 metrů od pláže a 1,5 km od městečka Dramalj, na klidném a malebném poloostrově Kačjak, ležícím na pobřeží Vinodolského zálivu. Nabízí prakticky zařízené pokoje, restauraci, bar, terasu s výhledem na Jadran, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště a soukromé parkoviště. Resort je vhodný pro nenáročné klienty, kteří hledají klid, přírodu a možnost aktivní dovolené. Do centra města jezdí pravidelná autobusová doprava. V sezóně pak můžete využít turistický vláček. Na ostrov Krk je to z hotelu 30 minut jízdy autem.

Chorvatsko / Kvarner / Poloostrov Kačjak

Možnost on-line platby
Holiday Resort Kačjak

Holiday Resort Kačjak

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od za pokoj


Cena zahrnuje: polopenze, aktivity, parkování, vstupy ...

Holiday Resort Kačjak ** (pavilions) se nachází 150 metrů od pláže a 1,5 km od městečka Dramalj, na klidném a malebném poloostrově Kačjak, ležícím na pobřeží Vinodolského zálivu. Nabízí prakticky zařízené pokoje, restauraci, bar, terasu s výhledem na Jadran, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště a soukromé parkoviště. Resort je vhodný pro nenáročné klienty, kteří hledají klid, přírodu a možnost aktivní dovolené. Do centra města jezdí pravidelná autobusová doprava. V sezóně pak můžete využít turistický vláček. Na ostrov Krk je to z hotelu 30 minut jízdy autem.

Chorvatsko / Kvarner / Poloostrov Kačjak

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.