Makarská je oblíbené letovisko a chorvatské přístavní město. Leží na Makarské riviéře ve Střední Dalmácii. Je ideálním bodem pro výlety do přírodního parku Biokovo. V jižní části se nachází poloostrov Sveti Petar. Letovisko je vyhledávaným místem pro milovníky zábavy a aktivní dovolené. Je zde bezpočet restaurací, barů, kaváren, bufetů s rychlým občerstvením, obchůdků s oblečením a suvenýry, dětských hřišť a sportovišť. Město má poměrně bohatou historii. Z historických památek za návštěvu určitě stojí barokní kostel sv. Filipa Neri na nábřeží, barokní farní kostel sv. Marka v centru nebo komplex františkánského kláštera z XV – XVII století s rozsáhlou sbírkou mušlí poblíž zalesněného mysu Osejava.  

Možnost on-line platby
BR
Aminess Khalani Beach Hotel

Aminess Khalani Beach Hotel

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 24 768 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, vstupy, program, animace, aktivity, ...

Aminess Khalani Beach hotel ***** je nový luxusní hotel ležící přímo u pláže, 2km od centra Makarské. Nabízí komfortní ubytování v pokojích s výhledem na moře nebo na hory, tři venkovní bazény, elegantní wellness centrum s vnitřním bazénem, tři restaurace, tři bary a bohatou nabídku sportovních a rekreačních aktivit.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Makarska

Hotel Bonaca

Hotel Bonaca *** leží na Makarské riviéře, 1,5 km od centra města Makarská a 70 metrů od pláže a přímořské promenády. Nabízí komfortní ubytování, restauraci, kavárnu, prostornou terasu a parkování zdarma. V okolí se nachází obchůdky, restaurace, supermarket a noční klub.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Makarska

Valamar Meteor Hotel

Valamar Meteor Hotel **** leží jen 800 metrů od historického centra města Makarska a 10 metrů od pláže. Nabízí velmi komfortní ubytování, restauraci, bary, venkovní a vnitřní bazén, wellness centrum, fitness centrum, dětské herny, animační program, sportoviště a krásnou polohu u přímořské promenády.

Chorvatsko / Makarská riviéra / Makarska

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.