Czarna, k. Ustrzyk Dolnych, Polsko, je malebná vesnice ležící v srdci překrásných Beskyd v blízkosti Ustrzyk Dolnych. Tato idylická lokalita nabízí návštěvníkům autentický pohled na polský venkov s tradičními staveními, zelenými lukami a horskými panoramaty. Pro milovníky přírody a klidných míst je Czarna ideálním útočištěm.

Procházejte malebnými uličkami obklopenými malebnými usedlostmi a objevte místní kulturu a historii. Vesnice je výborným výchozím bodem pro pěší túry do okolní přírody a výlety do nedalekých horských oblastí. Návštěvníci se mohou těšit na čistý horský vzduch a klidnou atmosféru, kterou Czarna nabízí.

Navštivte také tradiční místní obchody a restaurace, kde můžete ochutnat místní speciality a zažít pohostinnost místních obyvatel. Czarna, k. Ustrzyk Dolnych, zaujme každého, kdo hledá odpočinkový pobyt v malebném horském prostředí s příležitostí objevovat krásy polského venkova.

Možnost on-line platby
Hotel Geovita Perła Bieszczadów

Hotel Geovita Perła Bieszczadów

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 4 500 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Hotel Geovita Perła Bieszczadów představuje jedinečný klenot v srdci malebných polských Bieszczad. Tento elegantní hotel spojuje moderní komfort s kouzlem horského prostředí, nabízí hostům nezapomenutelný pobyt v jednom z nejkrásnějších regionů Polska.

Polsko / Bukovské hory Bieszczady / Czarna

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.