Szklarska Poręba, nacházející se v jihozápadním Polsku, je malebným horským městem, zasazeným do nádherného prostředí Krkonoš. Tato oblast je známá svými úchvatnými krajinami, které lákají milovníky přírody a outdoorových aktivit. Město leží v blízkosti česko-polských hranic a tvoří významnou část Slezských Krkonoš.

Szklarska Poręba je vynikajícím místem pro lyžařské nadšence, protože nabízí přístup k kvalitním lyžařským střediskům. V zimě sem proudí návštěvníci hledající perfektní sjezdovky a nabité zimní radovánky. Příjemná atmosféra města a vynikající lyžařské podmínky z něj činí oblíbený cíl pro rodiny i jednotlivce.

Kromě zimních radovánek je Szklarska Poręba známá i svými letními atrakcemi. Okolní příroda láká turisty na pěší výlety a cykloturistiku. Návštěvníci mohou obdivovat krásné vodopády, mezi které patří například Szklarka a Kamienczyk. Pro milovníky adrenalinu a dobrodružství jsou k dispozici horské stezky s nádhernými výhledy na okolní krajinu.

Historické centrum města je plné malebných uliček, tradičních domů a příjemných kaváren. Návštěvníci si mohou prohlédnout místní muzeum, kde se dozvědí o historii tohoto regionu a jeho kulturním dědictví.

Celkově vzato, Szklarska Poręba spojuje pohodu horského města s možnostmi pro aktivní odpočinek v krásné přírodě. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají kombinaci zimních sportů, turistiky a autentického horského prostředí.

Možnost on-line platby
Radisson Hotel Szklarska Poręba

Radisson Hotel Szklarska Poręba

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 6 940 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Radisson Hotel Szklarska Poręba je elegantní hotel v srdci malebného horského města v Polsku, a spojuje luxusní ubytování s úchvatnými výhledy na Krkonoše.

Polsko / Dolní Slezsko / Szklarska Poręba

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.