Krynica-Zdrój, jedno z nejprestižnějších lázeňských měst v Polsku, vás zve na nezapomenutelný zážitek spojený s relaxací a přírodními krásami. Toto malebné město, obklopené pohořím Beskydy, je známé svými léčivými prameny, které lákají návštěvníky z celého světa.

Centrum Krynicy-Zdrój zdobí elegantní architektura a malebná náměstí, kde najdete stylové kavárny, butiky a restaurace. Město je domovem pro několik lázeňských zařízení, kde můžete zažít omlazující léčivé procedury a uvolňující masáže.

Pro milovníky přírody a outdoorových aktivit nabízí okolní Beskydy skvělé možnosti pěší turistiky a lyžování v zimním období. Krynica-Zdrój je také známá svými sportovními akcemi a festivalem „Juwenalia“, který přináší do města živou atmosféru a radost z kulturních událostí.

Příjemná atmosféra, historický půvab a léčivá síla pramenů činí Krynica-Zdrój ideálním místem pro odpočinek a regeneraci těla i mysli. Bez ohledu na to, zda si užíváte relaxační lázeňský pobyt, adrenalinové dobrodružství v přírodě, nebo zkoumání bohaté historie města, Krynica-Zdrój láká návštěvníky k objevování svých unikátních kouzel.

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Geovita Krynica

Od 3 370 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Hotel Geovita Krynica-Zdrój představuje oázu klidu a komfortu v srdci lázeňského parku Krynica-Zdrój v Polsku. Tento elegantní hotel se nachází v blízkosti léčivých pramenů, nabízí hostům nejen pohodlné ubytování, ale také širokou škálu lázeňských a wellness služeb.

Polsko / Malopolsko / Krynica-Zdrój

Možnost on-line platby
Hotel NAT Krynica Zdrój

Hotel NAT Krynica Zdrój

7, 4, 6, 3, 5 nocí

Od 4 329 Kč za osobu

sleva až 10%

Cena zahrnuje: plná penze, ...

Tříhvězdičkový hotel NAT Krynica Zdrój se nachází v srdci malebného města Krynica Zdrój. Jeho poloha umožňuje hostům snadný přístup k místním atrakcím, restauracím a obchodům. Po dni stráveném objevováním okolí se mohou hosté vrátit do příjemného prostředí hotelu NAT, kde je očekává pohodlné ubytování a široká škála vybavení.

Polsko / Malopolsko / Krynica-Zdrój

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.