Muszyna, malebné město v okrese Nowy Sącz v Malopolském vojvodství, Polsko, je půvabným koutem, kde historie, kultura a přírodní krásy tvoří neodolatelnou kombinaci. Nacházející se v těsné blízkosti slovenských hranic, Muszyna přitahuje návštěvníky svým klidem, historickým bohatstvím a horským panoramatem.

Historické centrum Muszyny oplývá malebnými uličkami a zachovalou architekturou, připomínající dlouhou historii regionu. Kostel sv. Anny a další historické památky zvou návštěvníky k objevování kulturních pokladů města.

Pro přírodní nadšence je Muszyna rájem. Okolní Beskydy a Pieniny nabízejí malebná horská údolí, překrásné pěší trasy a pohledy na nedotčenou přírodu. Lázeňský park s léčivými prameny poskytuje klidné místo pro odpočinek a regeneraci.

Místní kulinářská scéna zahrnuje restaurace, kde lze ochutnat tradiční pokrmy Malopolského vojvodství. 

Možnost on-line platby
Rekreační středisko Geovita Złockie

Od 4 000 Kč za osobu


Cena zahrnuje: snídaně, ...

Rekreační středisko Geovita ve Złockie se nachází v malebné části Złockie, přímo na okraji lázeňské oblasti. Tento rozsáhlý a pečlivě upravený areál nabízí moderní zařízení pro biologickou regeneraci, tenisové kurty a nádherný krytý bazén. Blízkost turistických tras a lyžařského areálu činí z Geovita Złockie vynikající místo pro aktivní odpočinek.

Polsko / Malopolsko / Muszyna

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.