Penzion Zelený dom

Penzion Zelený dom

2,3,4,5,6,7 nocí

Od 1 400 Kč za osobu


Cena obsahuje: polopenze, vstupy, parkování,

Příjemný rodinný penzion Zelený dom se nachází v oravské obci Vitanová. Je oblíbený pro svou výbornou polohu a nabízí mnoho možností pro strávení aktivní dovolené a návštěvy nedalekých aquaparků.

Slovensko / Orava / Vitanová


Orava je kraj severozápadního Slovenska, který na severu lemuje hranice s Polskem a pohoří Oravské Beskydy, na východu velkolepé Roháče, součást Západních Tater, na západě Malá a Velká Fatra a na jihu jedinečné Chočské vrchy. Díky podnebí a horám byl tedy život zdejších lidí v historii velmi drsný, ale příroda je zde opravdu překrásná. Nabízí především čistý vzduch a zdravé prostředí, úžasné přírodní krásy, ale i historické památky a zajímavosti, jmenujme za všechny aspoň dominantu kraje Oravský hrad. Daří se tady turistice, cykloturistice, agroturistice, jezdectví, horolezectví, lovu, na Oravské přehradě se holduje vodním sportům, jachtingu, plavání, splavování řek, rybolovu. V zimě samozřejmě zdejší svahy lákají ke sjezdovému a běžeckému lyžování, protože o sníh tu nebývá nouze.

Udělejte si tedy výlet na Babí horu nebo do Roháčů, ať už na některý ze skalnatých vrcholů s úchvatnými vyhlídkami nebo kolem ples, vodopádů nebo jen dolinami, případně do východní části Malé Fatry na Rozsutec, do Dier, na Tiesňavy… Pokochejte se impozantními výhledy a obdivujte zdejší jedinečnou krajinu s typickou faunou a flórou, určitě se zase vrátíte.

Přihlaste se k odběru novinek