Vyberte si destinaci

Sella Ronda je malebná horská oblast nacházející se v italských Dolomitech, konkrétně v oblasti Jižního Tyrolska. Tato lokalita je proslulá svými nádhernými horskými scenériemi a nabízí vynikající možnosti pro zimní a letní outdoorové aktivity. Sella Ronda je známá zejména pro své lyžařské střediska, která tvoří kruhovou trasu kolem masivu Sella, a umožňuje tak lyžařům prozkoumat různé svahy a panoramata. Tato oblast je také oblíbeným cílem pro horskou turistiku, horskou cyklistiku a horolezectví. Sella Ronda je ideálním místem pro milovníky přírody a adrenalinových zážitků v srdci italských Alp.

7=6
Hotel Principe Marmolada

Hotel Principe Marmolada

3, 4, 5, 6, 7 nocí

Od 4 860 Kč za osobu

sleva až 20%

Cena zahrnuje: plná penze, polopenze, aktivity, animace, parkování, vstupy ...

Hotel Principe Marmolada *** se nachází v Rocca Pietore, v lokalitě Malga Ciapela, 150 metrů od lanovky Marmolada. Je ideálním výchozím bodem pro objevování impozantních Dolomit v každém ročním období. Hotel nabízí strategickou polohu u lyžařského střediska, wellness centrum, vnitřní bazén, restauraci, bar, stolní tenis, terasu a parkování zdarma.

Itálie / Sella Ronda / Arabba / Marmolada

Residence Baita Antlia

Cena zahrnuje: bez stravy, vstupy, parkování, animace, aktivity, ...

Residence Baita Antlia **** leží poblíž centra malebné vesničky Arabba, 50 metrů od sjezdovky a 600 metrů od lyžařského vleku, který je součástí rozsáhlé lyžařské oblasti Sella Ronda. Nabízí komfortní ubytování v apartmánech v alpském stylu, wellness centrum, solárium, posilovnu, lyžárnu, výtah, internetový koutek, možnost zapůjčení stolních her a možnost aktivního odpočinku ve kterémkoliv ročním období. V okolí se nachází supermarket, bary a italské taverny.

Itálie / Sella Ronda / Arabba / Marmolada

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.