Alp Hotel Milano

Alp Hotel Milano *** leží 200 metrů od centra městečka Andalo a 300 metrů od lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování v komfortních pokojích a apartmánech, restauraci, bar, wellness se saunou a vířivkou, dětský koutek, lyžárnu a nádherné výhledy na Dolomiti Brenta. 50 metrů od hotelu je zastávka bezplatného skibusu.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo

Hotel Eden

Hotel Eden ***S je rodinný wellness hotel ležící 600 metrů od centra turistického městečka Andalo a 200 metrů o lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování, restauraci, bar, wellness a fitness centrum, dětský koutek s hlídáním, lyžárnu a WIFI.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo

Residence Hotel Eden - apartmány

Residence Hotel Eden ***S je rezidenční komplex ležící 600 metrů od centra turistického městečka Andalo a 200 metrů od lyžařských sjezdovek Paganella. Nabízí elegantní ubytování v komfortních apartmánech, restauraci, bar, wellness a fitness centrum, dětský koutek s hlídáním, lyžárnu a WIFI. Poblíž hotelu je zastávka bezplatného skibusu.

Itálie / Dolomiti Paganella / Andalo

Andalo, Dolomiti Paganella, Itálie, CK GEOVITA

Lyžařské středisko Paganella patří mezi menší, ale za to velmi dynamicky se rozvíjející alpská střediska s moderní infrastrukturou. Leží v srdci Brentských Dolomit severně od Trenta. Středisko nabízí perfektně upravené převážně modré a červené sjezdovky s umělým zasněžováním, moderní lanovky, snowpark, možnost večerního lyžování, 4 zábavní parky pro děti a pestrou nabídku restaurací a apres ski barů. Z vrcholu hory Paganella (2 125 m. n.m) se naskýtá nádherný výhled na jezero Garda a horské masivy Brenta. Lyžaři mohou využít kombinovaného skipasu Dolomiti Superskirama a lyžovat na celkem 380 km sjezdovek v 8 různých střediscích.

O kvalitách tohoto střediska svědčí i fakt, že se stal evropskou tréninkovou základnou pro norský a americký lyžařský tým. Každoročně se zde pořádá Evropský pohár slalomu žen.

Mezi hlavní střediska patří Molveno, Fai della Paganella a Andalo. Střediska jsou vzájemně propojena.

Andalo

Mezi vrcholky Dolomit Brenta a borovicovými lesy hory Paganella se nachází horská vesnice Andalo. Leží  v nadmořské výšce 1040 m n. m v širokém spojovacím sedle mezi údolími Val di Non a Banale.

V létě je ideální pro pěší turistiku, jízdu na horském kole nebo na koni. V zimě nabízí přes 40 km perfektně upravených sjezdovek. Dále můžete navštívit Andalo Life - rozsáhlý  moderní sportovně-rekreační komplex o rozloze 100 000 m2, který zahrnuje: zimní stadion, konferenční centrum, bazény, park, tenisové kurty, fotbalové hřiště, hřiště na petanque, basketbalové hřiště, jezdecké centrum, horolezeckou tělocvičnu a kemp.

Lyžařské informace

Paganella - Andalo

Poloha: 1 040 - 2 125 m (převýšení 1 085 m)

Celková délka sjezdovek: 40 km (11 km modrých, 27 km červených, 2 km černých)

Celkový počet vleků: 14 + 5 dětských vleků a koberců

Běžařské trasy: 2 km

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.