Možnost on-line platby
Hotel Citara

Hotel Citara

7 nocí

Od 22 550 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, doprava, ...

Hotel Citara *** leží na západním pobřeží ostrova Ischia poblíž města Forio, dvou písečných pláži a slavných termálních parků. Nabízí komfortní ubytování s balkonem, restauraci, bar,vnitřní a venkovní geotermální bazén, panoramatickou terasu s výhledem na zátoku a krásné okolí.

Itálie / Ischia / Západní pobřeží

Možnost on-line platby
Hotel Grazia alla Scannella

Od 24 200 Kč za osobu

sleva až 6%

Cena zahrnuje: polopenze, doprava, ...

Grazia alla Scanella **** je nově rekonstruovaný hotel ležící na západním pobřeží ostrova na výběžku nad mořem, cca 1,5 km od centra městečka Panza. Nabízí klidné prostředí, panoramatické výhledy na moře, výbornou kuchyni, vnitřní a venkovní termální bazén, fitness centrum, terasu, wellness centrum s nabídkou masáží a pravidelný spoj s centrem města Forio.

Itálie / Ischia / Západní pobřeží

Možnost on-line platby
Park Hotel Terme Mediterraneo

Od 21 840 Kč za osobu


Cena zahrnuje: polopenze, doprava, ...

Park Hotel Terme Mediterraneo **** leží v západní prosluněné části ostrova Ischia. Poblíž je termální park Poseidonovy zahrady a písečná pláž (cca 1 km). Hotel nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, dva venkovní termální bazény, vnitřní bazén, lázeňské centrum, fitness centrum a transfer na pláž.

Itálie / Ischia / Západní pobřeží

Hotel Galidon Thermal & Wellness Park

Hotel Terme Galidon je ideální volbou pro páry. Nachází na západním pobřeží ostrova Ischia nad Poseidonovými zahradami. Pláž je od hotelu asi 10 minut pěší chůze. Hotel nabízí wellness centrum, venkovní bazén, polopenzi se soft inclusive a letní kyvadlovou dopravu na pláž.

Itálie / Ischia / Západní pobřeží

Hotel Park Victoria

Hotel Park Victoria *** leží na západním pobřeží ostrova, poblíž historického centra, písečných pláží a termálního parku Poseidonovy zahrady. Hotel nabízí komfortní ubytování, restauraci, bar, vnitřní a venkovní termální bazén a terasu.

Itálie / Ischia / Západní pobřeží

Ischia, Západní pobřeží, Itálie, CK GEOVITA

Ischia je sopečný ostrov v Neapolském zálivu v Itálii. Patří mezi nejkrásnější ostrovy celého regionu. Charakterizuje se hornatým povrchem, čistým mořem, členitému pobřeží, krásnými plážemi a  bohatou vegetací,  díky které získal přezdívku “zelený ostrov”. Je známý svými termálními vodami bohatými na minerály. Pomáhají léčit pohybový aparát, revmatické a gynekologické onemocnění, bronchitidu, astma, kožní choroby a využívají se také u rehabilitací po chirurgických zákrocích.

Na východě ostrova se pod mořským dnem na pláži Cartaromana nacházejí pozůstatky římské říše. Z pláže je výhled na středověký Aragonský hrad, který je s ostrovem Ischia spojen kamenným mostem. V nedalekém paláci Palazzo dell'Orologio z 18. století sídlí Muzeum moře, které se věnuje tradici rybolovu na Ischii. Na severovýchodě sousedí Ischia s nejmenším ostrovem neapolského zálivu, ostrovem Procidou, který se přezdívá ostrov citronů a námořníků. V 16. století zde vznikla jedna z nejstarších námořních akademií na jihu Itálie.

Nejvyšší horou Ischie je Monte Epomeo (787 m.n.m).

Ischia je správně rozdělena do 6ti městských oblastí, hlavní město Ischia Porto, Casamicciola Terme, Forio d´Ischia, Serrara Fontana s malebným Sant Angelo a Barano d´Ischia.

Ischia je známa především jako lázeňský ostrov, nadchne ale i milovníky horské turistiky, historie a aktivního odpočinku. Na Ischii je celkem osm lázeňských termálních komplexů. Mezi největší a nejznámější patří Poseidonovy zahrady v zálivu Citara na západním pobřeží. Součástí je pětadvacet bazénů s minerální vodou různého složení a teploty, s mořskou i se sladkou vodou a soukromá pláž.

Západní pobřeží

Na západním pobřeží leží také největší a nejnavštěvovanější rekreační centrum na ostrově Forio d Ischia. V minulosti bývalo nejčastějším cílem pirátských nájezdů. Ve městě je nejvíce strážních věží a také nejvíce kostelů. Nejslavnějším, známým z filmu Nebožtíci přejí lásce, je kostel Santa Maria del Soccorso. V létě se můžete slunit na několika velmi oblíbených plážích: Citara s termálním parkem Poseidonovy zahrady, Cava dell Isola (přezdívaná jako pláž mladých), Chiaia, San Francesco nebo v zátoce Scanella u hotelu Grazia alla Scanella s menší restauraci a dvěma bazény..

Nad zátokou Citara leží skalnatý výběžek Punta Imperatore s jediným majákem na ostrově. Tato oblast je známá pro svou vinařskou tradici. 60% ostrovní produkce vína pochází právě z tohoto regionu. Mezi nejznámější patří víno Levante.

Za návštěvu určitě stojí krásné botanické zahrady La Mortela s otevřeným řeckým amfiteátrem, romantickými jezírky, thajským altánkem, voliérou s papoušky a chrámem slunce.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.