Soiano del Lago je malebná obec nacházející se na břehu jezera Lago di Garda v Itálii. Tato malebná vesnice je ukryta mezi vinicemi a olivovými háji, což dodává místu půvab a romantickou atmosféru. Soiano del Lago je známé svou bohatou historií a zachovanými památkami. Hlavní atrakcí je Soianský hrad, který se tyčí nad obcí. Tento středověký hrad nabízí nádherné výhledy na jezero a okolní krajinu. Můžete se projít jeho úzkými uličkami a objevovat jeho historické detaily. V obci samotné najdete také malebné náměstí a kostel, které stojí za návštěvu. Můžete si prohlédnout typickou italskou architekturu a procházet se úzkými uličkami s kamenitými domy.

Soiano del Lago je také výborným výchozím bodem pro objevování okolních přírodních krás na kole nebo pěšky. Místo ocení i milovníci golfu, jelikož nedaleko se nachází golfový klub Arzaga Golf Club.

Blízké okolí Soiano del Lago nabízí mnoho dalších možností pro zábavu a relaxaci. Za návštěvu určitě stojí Salo, Desenzano del Garda nebo Sirmione, které mají bohatou historii a nabízejí zajímavá místa k prozkoumání. Lago di Garda samotné je ideální pro vodní aktivity, jako je plavání, windsurfing, jachting nebo vodní lyžování.

 

Residence San Rocco

Residence San Rocco *** leží  poblíž městečka Soiano del Lago u západního břehu jezera Garda. Svým hostům nabízí klidné prostředí, komfortní ubytování v apartmánech, venkovní bazén, restauraci, bar, střešní terasu s nádhernými výhledy na jezero a internetové připojení WIFI. V okolí najdete několik pláží, kde si můžete užít slunce a koupání. Rezidence je také výborným výchozím bodem pro procházky a cyklistické výlety do okolních přírodních rezervací a malebných vesniček.

Itálie / Lago di Garda (Gardské jezero) / Soiano del Lago

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb a doporučování nabídek využívány soubory cookies.